[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

شما آنقدر در رابطه با اتفاقاتی که در پیش هستند هیجان‌زده هستید که تمام نقشه‌های قبلی خود را فراموش کرده‌اید. مشکلی که در میان است تأثیراتی است که این بی‌توجهی شما به برنامه‌های قبلی‌تان روی اطرافیانتان می‌تواند داشته باشد. تغییر جهت ناگهانی شما ممکن است برای دیگران ایجاد مشکل کند و آنها را در موقعیت دشواری قرار دهد. قبل از هر کاری روی تأثیراتی که تصمیماتتان روی خودتان و دیگران خواهند داشت خوب فکر کنید.

اردیبهشت

امروز شما مجبور خواهید بود برخی کارهای اداری مرتبط با مسائل مادی را به انجام برسانید. شاید پای یک معامله، دریافت کمیسیون یا یک امتیاز غیرمنتظره در میان باشد. شاید مسیری که به دریافت این پول ختم می‌شود کمی ناهموار باشد و مشکلاتی سر راهتان وجود داشته باشند، اما این اتفاق هرچه باشد و این پول از هر جایی به دست شما برسد برای شما بسیار خوشحال کننده خواهد بود.

خرداد

امروز ذهن شما بسیار قوی شده و با سرعت بالایی کار می‌کند. اگر قصد انجام تحقیق و مطالعه در مورد موضوع خاصی داشته‌اید، امروز فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار خواهد بود و می‌توانید نتایج بسیار خوبی دریافت کنید. همین طور می‌توانید در رابطه با این مسئله با شخصی که به این موضوع علاقه‌مند است و اطلاعاتی در دست دارد مشورت کنید و به بحث و بررسی بپردازید. 

تیر

صبح که از خواب بیدار می‌شوید رویاهای بسیار واضح و زیبایی که شب گذشته دیده‌اید، ذهن شما را به خود درگیر کرده و چشمتان را به روی فرصت‌هایی که در اختیار دارید باز خواهند کرد. شما باید خلاقیت خود را به کار بگیرید و از این فرصت‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. این فرصت‌ها پیش از این هم وجود داشته‌اند، اما شما برای مدتی طولانی آنها را نادیده گرفته بودید.

مرداد

امروز ممکن است مجبور شوید در یک فعالیت گروهی شرکت کنید که حول موضوع خاصی می‌چرخد. در حین انجام این کارها با شخص منحصربه‌فردی آشنا خواهید شد که صحبت با او ذهن شما را به خود درگیر کرده و باعث خواهد شد ایده‌های بسیار خوبی به ذهنتان برسد. امروز دچار دوگانگی‌هایی شده‌اید که شاید کنار آمدن با آنها برایتان دشوار باشد.

شهریور

با وجود اینکه همه شما را با توجه ویژه‌ای که به جزئیات دارید می‌شناسند، امروز ترجیح می‌دهید به جای تمرکز روی کمال‌گرایی ذاتی خود به کل ماجرا توجه کنید و تصویر کلی را در نظر داشته باشید. متأسفانه اگر بخواهید جزئیات مهم را نادیده بگیرید مجبور خواهید بود بهای این بی‌توجهی خود را بپردازید. خرده‌کاری‌هایی که مورد توجه قرار نگرفته‌اند اهداف مهم و بزرگ شما را به خطر خواهند انداخت.

مهر

امروز ممکن است در یک مهمانی یا فعالیت گروهی شرکت کنید که شما را با اشخاص جدیدی از مکان‌هایی دوردست در ارتباط خواهد گذاشت. صحبت با این اشخاص برای شما بسیار جذاب و الهام‌بخش خواهد بود و چیزهای زیادی از آنها یاد خواهید گرفت که برایتان جالب و آموزنده است. حفظ ارتباط با این اشخاص برای شما بسیار مفید خواهد بود، پس فراموش نکنید شماره تلفن یا آدرس ایمیل آنها را بگیرید. 

آبان

یک چالش بزرگ ناگهانی در مسیر حرفه‌ای‌تان آغاز شده که شما را غافلگیر و تا حدودی نگران کرده است، اما بدون شک اثرات مثبتی روی شما و زندگی‌تان خواهد گذاشت. این تغییرات هم موقعیت اجتماعی و هم درآمد شما را به طور تعجب‌آوری بهبود خواهند بخشید. شاید در این رابطه پای برخی مسائل حقوقی هم در میان باشد و مجبور باشید روند اداری نسبتاً طولانی را طی کنید.

آذر

اگر امروز روی تعامل با همسایه‌ها، دوستان و هم‌بازی‌هایتان تمرکز کنید، اوقات مفرحی درست می‌کنید. وقت خوبی برای مبادله اخبار، تعریف و تمجید از یکدیگر و شرکت در رخدادهای عمومی است. به ویژه در کنار دوستان بودن و کارهای هنری و مد برایتان لذت‌بخش خواهد بود. امروز شرکت در یک فعالیت اجتماعی شما را با شخصی بسیار متفاوت و جذاب آشنا خواهد کرد که حرفه‌ای متفاوت و جالب هم دارد.

دی

شما به طور کلی از آن دسته آدم‌هایی هستید که از قدرت تمرکز زیادی برخوردار هستند، اما امروز این تمرکز شما خیلی بیشتر از همیشه است و تمام فکر و ذهنتان درگیر موضوع یا پروژه‌ای است که برای شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. شاید پای یک مسئله کاری در میان باشد، یا به فکر کمک به یکی از دوستان نزدیک خود باشید یا فقط ذهنتان یک پروژه شخصی باشد. 

بهمن

اگر به خودتان ایمان داشته باشید و اجازه ندهید کسی به آن شک کند، همه چیز برایتان خارق‌العاده می‌شود. از ترس بیش از حد یا انتقاد از خود اجتناب کنید. در تمام مدت روز پر از توانایی بالقوه خلاقیت هستید. جذابیت غیرقابل مقاومتتان برای جنس مخالف مثل یک آهنربا عمل می‌کند. امروز مکالمه‌ای عمیق و جدی با شخصی که دوست دارید خواهید داشت.

اسفند

امروز شما و دیگر اهالی منزلتان در مورد ایجاد برخی تغییرات در خانه‌تان به بحث و مشورت خواهید پرداخت. این تغییرات می‌توانند به سادگی یک تغییر دکوراسیون جزئی یا به بزرگی تغییر محل سکونتتان باشند. در هر صورت نیاز به ایجاد این تغییرات کاملاً محسوس است و لزومی ندارد در ایجاد این تحولات دچار تردید و دودلی شوید. با خیال راحت دست به کار شده و قدم‌های اولیه را بردارید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی