[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

ما زیرمجموعه هیئت فوتبال استان محسوب می‌شویم، روزنامه شیراز نوین

رئیس کانون مربیان فوتبال فارس طی نشستی که در روز سه شنبه مورخ 26/11/95 در محل دفتر رئیس هیئت فوتبال استان فارس با حضور هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس انجام شد، اهداف کانون را عنوان کرد و افزود: هدف کانون سازماندهی فعالیت مربیان و جلوگیری از دخالت افراد فاقد صلاحیت در امر مربیگری است.
وی ادامه داد: کانون در نظر دارد با همکاری کمیته آموزش هیئت فوتبال استان بازوی قوی در بخش آموزش به عنوان زیر مجموعه هیئت فوتبال استان قرار گیرد و همچنین یکی دیگر از اهداف کانون این است که در راستای سیاست‌های هیئت فوتبال قدم بردارد و وظیفه اش این است که مربیان را با فوتبال روز دنیا آشنا کند که امیدواریم با نوآوری و با استفاده از تکنیک‌های آموزشی روز دنیا که در مدرسان استان امثال نظام زارع و ناصر جانی خانی و علی خسروی از اعضای هیئت مدیره کانون سراغ دارم، به پیشرفت و توسعه فوتبال کمک کنیم. در ادامه نظام زارع نیز تأکید کرد: کانون مربیان فوتبال فارس طبق اساسنامه کانون ایران و همراه با سیاست‌های هیئت فوتبال استان قدم برمی‌دارد و سپس به معرفی اعضا و مسئولین کمیته‌های کانون پرداخت.
غلامعلی هنرپیشه رئیس هیئت فوتبال که خود از مربیان و مدرسان فوتسال کشور محسوب می‌شود، ضمن خیرمقدم، گفت: اعضای کانون همگی چکیده‌های فوتبال استان و کشور هستند و من دیدگاه مثبتی نسبت به کانون دارم؛ ولی یکسری محدودیت‌هایی داریم. البته این محدودیت‌ها نمی‌تواند وسیله‌ای شود که بخواهم جلوی فعالیت کانون مربیان فوتبال فارس را بگیرم. وی با تأکید بر رفع این محدودیت‌ها گفت: در رأس محدودیت‌ها، فدراسیون فوتبال است که باید رفع شود و این هم با کمک و همکاری هیئت مدیره کانون مربیان ایران و شخص دکتر بیژن ذوالفقارنسب رئیس کانون مربیان ایران که باید هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا فدراسیون کانون ایران را بپذیرد و به دنبال آن رئیس هیئت فوتبال استان‌ها با فراغ بال بهتری بتوانند همکاری لازم را با کانون‌های استان‌های خود داشته باشند. رئیس هیئت فوتبال فارس با بیان اینکه در این خصوص نشستی با آقای کفاشیان داشتم و ایشان راهکار بسیار مناسبی ارائه داد، گفت: کفاشیان اعتقاد دارد که اگر کانون بخواهد یک تشکل قوی داشته باشد، باید اول تمام کانون‌های استان‌ها به صورت رسمی مراسم انتخابات خود را انجام دهند تا فدراسیون بتواند آنها را بپذیرد.
او ادامه داد: هیئت فوتبال دست همه عزیزانی که به نحوی بخواهند به فوتبال استان کمک کنند را به گرمی می‌فشارد و منتظر نظرات و پیشنهادات اساتید و پیشکسوتان و مدیران عزیز هستیم. هنرپیشه در پایان تأکید کرد: بنده و کمیته آموزش هیئت فوتبال حمایت و همکاری تنگاتنگی با کانون مربیان استان فارس در بخش کارگاه‌های آموزشی و کلاس‌های دانش افزایی انجام می‌دهیم تا با این مهم شاهد رشد و شکوفایی فوتبال در استان فارس باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی