[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

سیمئونه: از نتیجه راضی نیستم، هدفمان پیروزی بود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی اتلتیکو گفت هنوز فکر می‌کند می‌تواند در جدول به بارسلونا برسد. از هفته سی‌ویکم رقابت‌های لالیگا اسپانیا، از ساعت 18:35 رئال‌مادرید در بازی دربی، میزبان اتلتیکومادرید بود که در نهایت، دو تیم به نتیجه تساوی 1-1 رضایت دادند. دیگو سیمئونه پس از بازی در کنفرانس خبری حاضر شد:
می‌خواستیم با پیروزی در این بازی به بارسا نزدیک‌تر شویم. بازی مهمی بود. پس از بازی مهمی که پنجشنبه داشتیم، امروز به تساوی رسیدیم. می‌توانستیم در این بازی برنده یا بازنده باشیم. 
هنوز به رسیدن به بارسا فکر می‌کنید؟
من همیشه رو به جلو فکر می‌کنم.
در بازی فشار زیادی تحمل کردید.
هر موقع مقابل تیم قدرتمندی مانند مادرید قرار می‌گیرید، احتمال فشار وجود دارد و باید برای آن آماده باشید. زمانی که فشار کم شد، خودمان را بهتر پیدا کردیم. بعد از گل، می‌توانستیم به گل دوم هم برسیم اما آنها هم شانس‌های گل‌زنی داشتند. 
در اتلتیکو می‌مانید؟
می‌خواهم باشگاه به پیشرفتش ادامه دهد و به همین دلیل می‌مانم، زیرا فکر می‌کنم ما می‌توانیم به پیشرفتمان ادامه دهیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بازیکنانی که باعث پیشرفت ما می‌شوند بمانند. 
گریزمان؟
او بازیکن بزرگی است و از نظر ذهنی قوی است. شروع خوبی نداشت و خودش هم می‌داند، اما تغییر فرم کار آسانی نیست و از ماه دسامبر فرم خوبی گرفت. 
نتیجه؟
راضی نیستم زیرا هدفمان پیروزی بود. آنها بهتر بازی را شروع کردند، اما ما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و به سرعت به گل آنها پاسخ دادیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی