[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

استارت کیمیای تکواندو برای طلای آسیا، روزنامه شیراز نوین

دختر تاریخ‌ساز تکواندوی ایران برای کسب اولین مدال آسیایی خود انگیزه‌های زیادی دارد.
به گزارش «ورزش سه»، کیمیا علیزاده که حداقل در المپیک ۲۰۱۶ و در ۱۸‌سالگی دست به کار بزرگی زد و اولین مدال تاریخ ورزش بانوان ایران را به دست آورد؛ نزدیک به ۱۰‌ماه است که با پیراهن تیم ملی در میادین بین المللی شرکت نکرده است.
او که بعد از کسب مدال نقره مسابقات جهانی ۲۰۱۷ در اوایل تیرماه‌سال گذشته با مصدومیت شدیدی روبرو شد، اخیراً با توجه به بهبودی وضعیت مصدومیت در رقابت‌های انتخابی تیم ملی به عنوان نفر اول خودش را معرفی کرد. 
علیزاده که تیرماه امسال تولد ۲۰‌سالگی‌اش را جشن می‌گیرد، این روزها در کنار سایر هوگوپوشان دختر در اردوی تیم ملی حضور دارد و خودش را برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کند. 
در کارنامه کیمیا با وجود اینکه او به مدال المپیک و جهانی رسیده، خبری از مدال‌های آسیایی نیست. این ستاره تکواندوی زنان ایران می‌تواند امسال هم در مسابقات قهرمانی آسیا و هم در بازی‌های آسیایی به مدال‌هایی برسد که در کارنامه‌اش وجود ندارد. 
علیزاده بعد از گذراندن مصدومیت سنگین با انگیزه زیادی بازگشته تا بعد از نزدیک به یک‌سال خردادماه با پیراهن تیم ملی بار دیگر روی شیاپچانگ برود و در هوشیمینه ویتنام طلایی شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی