[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

شما امروز برنامه کاری خاصی دارید ولی احتمالاً این برنامه شما را از رسیدن به اهدافتان بازنمی‌دارد. ممکن است کارهای سخت‌گیرانه شما به نظر دیگران وسواسی برسد، اما شما قادر خواهید بود حتی اگر آسان‌گیر هم نباشید اینگونه جلوه کنید. اگرچه احتمالاً تصميمات استوار شما اكنون به نفعتان عمل خواهى كرد، عاقل باشید و بدانید کی باید در روز از آن بهره بگیرید. زمان به سرعتی که شما فکر می‌کنید نمی‌گذرد.

اردیبهشت

ورود ماه به هفتمین خانه از «شرکا» شما احتمالاً باعث به وجود آمدن مخالفت و درگیری خواهد شد. سرسختی و لجاجتتان می‌تواند به شما کمک کند امروز این درگیری را به نفع خود تمام کنید،‌ اما احتمالاً بهای زیادی برای آن پرداخت می‌کنید. پیروزی شما یک موفقیت توخالی است اگر احساسات و عواطف بر شما چیره شوند. برای موقعیت خود یک دلیل متقاعد کننده بیاورید.

خرداد

امروز شما با بی‌قراری در تلاش برای به پایان رساندن یکی از پروژه‌های نیمه تمامی هستید که به عهده دارید، اما در حال حاضر اصلاً نمی‌دانید چه کار باید بکنید تا این کار را به بهترین نحو ممکن پیش برده و نتایج مورد انتظارتان را به دست بیاورید. نگران نباشید! یکی دو روز دیگر هم برای تکمیل این پروژه وقت بگذارید و اصرار نداشته باشید حتماً همین امروز آن را به پایان برسانید.

تیر

امروز شما دوست دارید به جای ماندن در خانه، تا جای ممکن بیرون باشید و با دیگران صحبت کرده و در ارتباط باشید. شاید با تعداد زیادی از دوستانتان تماس گرفته و سعی کنید به دیدن آنها رفته یا با هم قرار بگذارید، اما در این زمینه شانس چندانی نخواهید داشت و نمی‌توانید به راحتی کسی را با خود همراه کنید. دوستانتان امروز حسابی مشغول کارهای خودشان هستند و وقتی برای تفریح و خوش‌گذرانی با شما ندارند.

مرداد

امروز به شرکت در یک جمع یا فعالیت اجتماعی دعوت خواهید شد که علاقه زیادی به حضور در آن دارید. با حضور در این جمع با افراد مهمی آشنا خواهید شد که دوستی و رابطه با آنها می‌تواند فرصت‌های زیادی در برابر شما قرار دهد. با این حال شما کارها و مسئولیت‌های دیگری هم دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و ممکن است با برنامه‌تان برای حضور در این جمع مشکلاتی ایجاد کنند. 

شهریور

امروز فرصت سفر به مقصدی که همیشه در آرزوی رفتن به آن را داشته‌اید برای شما فراهم خواهد شد. شاید این سفر برای اهداف کاری و تجاری باشد، اما به هر حال هیجان زیادی برای شما به همراه خواهد داشت و تجربه منحصر به فردی خواهد بود. با این همه، رفتن به این سفر مشکلاتی هم برایتان به همراه خواهد داشت. خودتان را برای تأخیر در پرواز، مشکل در رزرو هتل و مسائلی از این قبیل آماده کنید. 

مهر

امروز رویاپردازی زمان زیادی از شما خواهد گرفت و تمام روز در فکر ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز خواهید بود. این مسئله به خاطر این است که وضعیت فعلی‌ برایتان خسته کننده شده است و دلتان می‌خواهد کاری کنید که شما را از روند تکراری زندگی نجات داده و حال و هوایتان را تغییر دهد. با این حال نمی‌دانید چطور باید خودتان را از وضعیت فعلی نجات دهید. 

آبان

شما امروز میل شدیدی به دیدن عشقتان احساس می‌کنید و دوست دارید ساعاتی طولانی را در کنار او بگذرانید. با این حال احتمال اینکه طرف مقابلتان هم از این ایده استقبال کند چندان زیاد نخواهد بود. در مورد او بد قضاوت نکنید و گمان نکنید دوست ندارد با شما باشد. به احتمال زیاد او کارهای مهمی برای انجام دادن دارد، پس اگر چنین بهانه‌ای برایتان آورد عذرش را پذیرفته و حرفش را باور کنید. 

آذر

زیاده‌روی در خوردن طی چند وقت اخیر باعث شده نه‌تنها از وضعیت تناسب‌اندام خود راضی نباشید، بلکه احساس کنید از لحاظ سلامتی نیز در موقعیت خوبی قرار ندارید. شاید دچار احساس پشیمانی شده باشید و به این فکر کنید که تمام خوش‌گذرانی‌هایتان ارزش رویارویی با این وضعیت را نداشته‌اند. نگران نباشید، کنترل اوضاع هنوز از دست شما خارج نشده و با کمی احتیاط و اقدام به موقع، خواهید توانست به این وضعیت غلبه کنید.

دی

امروز دیگران به شما توانایی و نیرو می‌دهند، بدون اینکه حتی خودشان بفهمند چه کمکی به شما کرده‌اند! البته این موضوع به این معنی نیست که آنها کار خاصی می‌کنند، فقط این را بدانید که وقتی نیاز به کمک داشتید می‌توانید به آنها تکیه کنید، به خاطر اینکه کاملاً مشخص است دوستانتان در موقع لزوم حتماً یاری‌تان خواهند کرد. خوشبختانه، احتمالاً شما امروز نیازی به کمک آنها پیدا نخواهید کرد.

بهمن

یکی از افراد خانواده با دمدمی‌مزاجی و رفتار متغیر خود شما را گیج کرده است و نمی‌دانید چطور باید با این رفتار آزاردهنده او مواجه شوید یا چه واکنشی نشان دهید. زیاد خودتان را درگیر تجزیه و تحلیل رفتار او نکنید. بهترین کاری که از دستتان ساخته است بیان صادقانه افکار و نظراتتان است، پس از آن اگر نتیجه موردنظرتان را نگرفتید از او فاصله بگیرید و بگذارید کمی به حال خودش باشد. 

اسفند

امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی و بیرون از خانه بگذرانید. مسائل خیلی مهمی هستند که ذهنتان را به خود مشغول کرده‌اند و احساس می‌کنید فکر کردن به آنها در تنهایی خودتان بهترین کار ممکن خواهد بود. امروز تصمیم‌گیری برای شما کار ساده‌ای نخواهد بود، پس فکر نکنید مجبور هستید حتماً در مورد مسائل مهم تصمیم نهایی خود را بگیرید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی