[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فجرسپاسی در منطقه صعود، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته سی‌و‌یکم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر دیروز با برگزاری 9دیدار به انجام رسید و دو تیم شیرازی به نتایج مطلوب خود دست یافتند.
در یکی از این دیدارها که در شیراز برگزار شد، تیم برق جدید در یک بازی سرد و کسل‌کننده و کم‌موقعیت، درحالی‌که یک بر صفر از میهمان ته جدولی خود عقب بود، موفق شد با گل تماشایی میثم شاه‌مکوندزاده، یک امتیاز مهم بازی راکسب کند و در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها، بقای خود را قطعی کند
ترکیب اصلی و ذخیره‌های برق جدید در بازی دیروز:
آرش ملک، میلاد احمدی‌مجد، وحید جلالی‌نیا، پوریا زارع، محمدرضا احمدی، میثم شاه‌مکوندزاده، سیامک کوهنورد، فرزان دانا، رسول بهاروندی، ایمان کیانی و محمدعلی مردانی
ذخیره‌ها: مهدی پورصلاح، حمید نوری، مجتبی زارع، وحید شاکر، مرتضی سنجانکی، سجاد خوگر و ابراهیم مرادی
سرمربی: رحمان رضایی
با این نتیجه برق جدید 38‌امتیازی شد و علی‌رغم یک پله سقوط در جدول رده‌بندی و قرار‌گرفتن در رتبه دوازدهم، اختلاف 9‌امتیازی خود با منطقه سقوط را حفظ کرد.
در دیگر دیدار بسیار مهم دیروز، تیم فجرسپاسی در تبریز میهمان شهرداری این شهر بود. در این مسابقه این تیم شهرداری بود که در همان ابتدای کار توسط رضا نجاری به گل رسید. اما شاهین مجیدی و امین شجاعیان پیش‌از به پایان رسیدن نیمه اول حساب کار را دو بر یک کردند تا شاگردان کلانتری پیروز به رختکن بروند.
در پایان نیمه اول اتفاق عجیبی رخ داد و دو بازیکن تیم شهرداری با هم درگیر شدند که در نهایت این اتفاق باعث اخراج یکی از آنها شد. بدین ترتیب فجرسپاسی در نیمه دوم برابر یک تیم ده نفره قرار گرفت. نیمه دوم این بازی به دستور داور حدود 20دقیقه با تأخیر آغاز شد. دلیل این تصمیم، عدم وجود نیروی انتظامی کافی در استادیوم بود. در نهایت فجری‌ها در دقایق تلف‌شده نیمه دوم به گل سوم خود توسط محمد پاپی دست پیدا کردند تا با کسب سه امتیاز شیرین و با توجه به شکست خونه‌به‌خونه در انزلی، به رتبه دوم جدول صعود کنند.
ترکیب فجری‌ها در بازی دیروز: پیمان سلمانی، احمد حیات‌منش، جلال عبدی، احسان جودکی، علی مصلی‌نژاد، محمد پاپی، امین شجاعیان، امین مشایخ، شاهین مجیدی، مهدی نظری و بهروز هوشمند
ذخیره‌ها: میلاد احمدیان، محمد حسینی، عباس بوعذار، احمد نصیری، حمید جوکار، بهرام احمدی و حسین کریمی
سرمربی: علی‌اصغر کلانتری
در سایر دیدارها، تیم نفت مسجدسلیمان با گل دقیقه 77 میلاد میرداوودی در کرج تیم اکسین را شکست داد تا برای صعود به لیگ برتر تنها به یک سه امتیاز دیگر احتیاج داشته باشد. خونه‌به‌خونه که در انزلی با یک گل مغلوب ملوان شد، با 57امتیاز به رتبه سوم سقوط کرد و نساجی هم با گلی که در دقیقه 86 وارد دروازه ماشین‌سازی تبریز کرد 57‌امتیازی شد تا مسابقات باقی‌مانده این سه تیم (فجر، خونه‌به‌خونه و نساجی) در هفته‌های پایانی بسیار حساس و نفسگیر دنبال شود. اما تیم بادران تهران در کرمان با تساوی بدون گل برابر مس متوقف شد تا شانس صعود خود را تا حدود زیادی کاهش دهد. در دو دیدار تشریفاتی دیروز، تیم‌های میانه جدولی استان کرمان موفق شدند با نتایجی پرگل دو تیم سقوط کرده را شکست دهند. دیدار مس رفسنجان و صبای قم در حالی که تا دقیقه 60 با هفت گل به سود مس در جریان بود، با خروج صبا از زمین نیمه تمام باقی‌ماند. گل‌گهر هم در تهران با 4‌گل راه آهن را در‌هم کوبید. 
در آخرین بازی دیروز تیم شهرداری ماهشهر با یک گل آلومینیوم اراک را شکست داد و از برق جدید در جدول رده‌بندی پیشی‌گرفت.
هفته سی‌و‌دوم این رقابت‌ها روز سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود و در مهم‌ترین بازی تیم فجرسپاسی میزبان مس کرمان است. برق جدید هم در اراک به مصاف آلومینیوم خواهد رفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی