[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

ثبت‌نام ۱۱‌هزار معلم در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، روزنامه شیراز نوین

دبیرکل دفتر متوسطه اول وزارت آموزش‌وپرورش و مسئول فرایند انتخاب و انتصاب مدیران از ثبت نام ۱۱هزار معلم در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس خبر داد.
مدیرکل دفتر متوسطه اول وزارت آموزش‌وپرورش از ثبت‌نام حدود ۱۱‌هزار همکار فرهنگی در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس خبر داد که در نیمه خردادماه سال جاری آزمون ورودی برای این افراد برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه این فرایند در سال جاری در مراکز استان‌های کشور صورت می‌گیرد گفت: حدود ۳‌هزار و ۶۰مدرسه در مناطق آموزشی اعلام کردند که مدیران مدارس آن‌ها به دلیل بازنشسته شدن مدیران یا شرایط مختلف، نیاز به تغییر دارد.
مدیرکل دفتر متوسطه اول وزارت آموزش‌وپرورش بیان کرد: ثبت‌نام ۱۱‌هزار نفر در این سامانه نشان از استقبال خوب از این فرایند دارد.
محبی بیان کرد:‌ مناطق در حال بررسی مدارک افراد متقاضی هستند تا در نیمه خردادماه سال جاری آزمون ورودی این افراد برگزار شود.
به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی‌وزارت آموزش‌وپرورش، وی اضافه کرد: افرادی که حداقل نمرات را از این آزمون کسب کنند برای مصاحبه پذیرفته می‌شوند تا پس‌از آن افراد حائز شرایط به‌ عنوان مدیران مدارس انتخاب شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی