[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

رئیس درمانگاه آستان مقدس شاهچراغ(ع) منصوب شد ، روزنامه شیراز نوین

با حکم سیدعلی‌اصغر دستغیب، تولیت آستان مقدس حضرت احمدبن موسی‌الکاظم شاهچراغ (ع)، سیاوش فیروزی‌نژاد به سمت رئیس دارالشفای آستان مقدس شاهچراغ(ع) منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حضرت احمدبن موسی‌الکاظم شاهچراغ(ع)، سیدعلی‌اصغر دستغیب در دیدار فیروزی‌نژاد با وی اظهار داشت: به برکت خاندان نبوت علیهم السلام و حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام این امامزاده بزرگوار و عظیم‌الشأن و شهید دودمان رسالت، مرکز دارالشفا نسبت به گذشته ساماندهی بهتری شده و اهداف بالاتری مدنظر است.
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری  بیان کرد: به لطف باری تعالی زمینه فراهم است تا درمانگاهی در شأن حضرت احمدبن موسی‌الکاظم(ع) و برادر بزرگوارشان حضرت سید میرمحمدبن موسی‌الکاظم(ع) دایر شود که این زمینه مساعد با قبول زحمت توسط ایمانیه، به‌عنوان رئیس هیئت امنای دارالشفا محقق شد که این استمرار خدمات ایشان به زائران حرم مطهر در دوران ریاست بر دانشگاه علوم پزشکی است. 
فعالیت کسی که هر روزش با زیارت حضرت شاهچراغ(ع) آغاز می‌شده است و پرداختن به برنامه‌ها با استعانت از حضرتش بوده برای همه الهام‌بخش و درس‌آموز است ضمن اینکه تلاش همه کارکنان و مدیریت مرتضی هادی در سمت سرپرست دارالشفا در این زمینه مؤثر بوده و تجارب ایشان همچنان کارگشا خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی