[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

القای نا‌امیدی به‌نام جریان انقلابی کار شایسته‌ای نیست، روزنامه شیراز نوین

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس بر این نكته تأكید كرد كه معیار و میزان خدمت و رفتار هر کس تطابق با ولی جامعه است و لاغیر.
به گزارش ایكنا از فارس، اسماعیل قزل‌سفلی، مسئول بسیج دانشجویی استان فارس امروز، ۲۱‌فروردین‌ماه در جمع مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شیراز با اشاره به اینکه روزگاری برخی برای انقلاب اسلامی خدمت کردند و براساس تکلیف از حمایت همه‌جانبه امت حزب‌الله و جریان انقلابی در کشور برخوردار شدند گفت: معیار و میزان خدمت و رفتار هرکس مطابق با ولی جامعه است و لاغیر.
وی افزود: از سال ۸۴ فرصت خدمت به گفتمان انقلاب اسلامی به وجود آمد که این خدمت هم مخصوص نیروهای عظیم اتقلابی بود که در بدنه دولت حضور داشتند و مطمئناً منحصر در یکی دو نفر نمی‌شوند.
قزل‌سفلی با بیان اینکه برخی در برهه‌هایی از انقلاب در جانبه‌ای از شخص یا اشخاص مانده‌اند و نتوانسته‌اند در بزنگاه‌های اصلی انقلاب که دشمن مترصد فرصت برای سواستفاده است، تحلیل و تشخیص درست و دقیق از شرایط داشته باشند ادامه داد: زمانی ولی فقیه را متهم به تندروی کردند و فتنه ۸۸ را طراحی کردند و امروز نیز عده‌ای ولی را به کندروی متهم می‌کنند و اگر ما هوشیار نباشیم، فتنه عمیق‌تری در پیش خواهیم داشت که به نظر می‌رسد فتنه ناکارآمد جلوه‌دادن نظام اسلامی باشد.
مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با تصریح اینکه مطالبه‌گری و نقد، اساس پیشرفت و موتور محرک مجموعه‌های مختلف است و همه مسئولان باید از آن استقبال کنند گفت: اینکه همه چیز را در ناکارآمدی نظام بدانیم و چشم خود را در پیشرفت‌های این نظام در حوزه‌های مختلف که حتی دشمنان قسم‌خورده نیز بدان اذغان می‌کنند ببندیم، اشتباه محاسباتی است و مطمئناً خطاست البته این مطلب به معنای نادیده‌گرفتن کاستی‌ها، آسیب‌ها و مشکلات در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در مسائل معیشتی و اقتصادی نیست.
وی فرصت کار در تشکل‌های دانشجویی به ویژه بسیج دانشجویی را فرصت خودسازی، خدمت جهادی و صادقانه به مردم و تربیت نیرو برای انقلاب اسلامی دانست و گفت: ظرفیت‌های تشکیلاتی که در اختیارمان است را برای ساخت فکری و علمی کادر انقلاب بدانیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی