[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

مهلت ثبت نام متقاضیان دفاتر خدمات الکترونیک قضایی انتهای فروردین‌ماه است، روزنامه شیراز نوین

معاون قضایی و فناوری اطلاعات دادگستری فارس از ثبت نام تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات قضایی در حوزه‌های قضایی استان فارس به غیراز مرکز استان تا پایان فروردین‌ماه خبر داد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس سید عبد‌النبی نجیبی، با اعلام این خبر با بیان اینکه مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با هدف گسترش خدمات الکترونیک قضایی زمینه ثبت نام تکمیل ظرفیت متقاضیان واجد شرایط تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در حوزه‌های قضایی استان را فراهم ساخته است گفت: متقاضیان می‌توانند تا پایان وقت اداری 31فروردین‌ماه از طریق مراجعه به سایت www.adliran.ir  مراحل ثبت تقاضای خود را انجام دهند. وی با بیان اینکه اطلاعات درخصوص شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان در اطلاعیه شماره 2 در تارنمای فوق اعلام شده است تصریح کرد: کلیه مراحل ثبت نام اولیه از طریق سایت www.adliran.ir  انجام خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری و تماس تلفنی متقاضیان نیست.
معاون فناوری اطلاعات دادگستری فارس تأکید کرد: مسئولیت صحت اطلاعات واردشده در سامانه ثبت نام برعهده متقاضی است و در صورت مغایرت اطلاعات به تقاضای داوطلب ترتیب اثر داده نخواهد شد.
نجیبی تصریح کرد: پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام صلاحیت متقاضیان بررسی و در صورت پذیرفته شدن اقدامات بعدی پذیرفته‌شدگان از طریق سامانه www.adliran.ir اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی تأکید کرد: تنها اطلاعیه‌های منتشرشده در سایت www.adliran.ir معتبر است و سایر اطلاعیه‌ها از نظر مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه غیر قابل استناد است.
گفتنی است پیش از این نیز فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضائی در حوزه‌های قضایی استان فارس اعلام شد که در دوره اخیر در راستای تکمیل ظرفیت تا 31‌فروردین‌ماه مهلت ثبت نام جهت متقاضیان واجد شرایط فراهم شده است.   

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی