[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس منصوب شد ، روزنامه شیراز نوین

مهدی ظهرابی خلاری به عنوان معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس معرفی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، در جلسه‌ای که روز سه‌شنبه 21فروردین ماه با حضور مدیرکل و کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس برگزار شد، مهدی ظهرابی به عنوان معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس معرفی شد. روح‌الله منوچهری در این نشست ضمن قدردانی از زحمات محمدرضا ابراهیمی معاون سابق این اداره کل، از موافقت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با انتصاب مهدی ظهرابی به این سمت خبر داد و عنوان کرد: مهدی ظهرابی تاکنون همواره در کنار مجموعه مدیریتی کتابخانه‌های عمومی استان فارس بوده است. مهدی ظهرابی نیز در ادامه، ضمن سپاسگزاری از اعتماد دوباره مجموعه مدیریتی نهاد، برای موفقیت در ادامه همکاری‌ها و ارتقای مجموعه اظهار امیدواری کرد و گفت: اتحاد و همدلی مهم‌ترین خصوصیت همکاران در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان است و این سبب شده است اتفاق‌ها و رویدادهای مطلوبی در این اداره رقم بخورد. گفتنی است در متن ابلاغ معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس آمده است: 
«جناب آقای مهدی ظهرابی خلاری با توجه به پیشنهاد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس و بنا به تأیید کمیته انتصاب مدیران مورخ 96/11/14به موجب این ابلاغ به عنوان «معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس» منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محموله موفق بوده و در پیشرفت اهداف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور موفق باشید.»
این در حالی است که مهدی ظهرابی پیش از این مسئولیت‌هایی از جمله سرپرستی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس و معاونت این اداره کل و مسئول کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز را برعهده داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی