[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

احتمالاً دوستانتان امروز با شما تماس می‌گیرند و از شما می‌خواهند با آنها بیرون از منزل بروید، اما خیلی حوصله این کار را ندارید. البته جدا از حوصله، شرایط مالی‌تان نیز کمی به هم ریخته و ترجیح می‌دهید تا ثبات آن ولخرجی را کنار بگذارید. پس بهتر است به جای آن، یکی از دوستانتان را به خانه خود دعوت کنید تا از تنهایی درآیید. اگر به فکر تغییری در رابطه عاطفی‌تان هستید، همین امروز وقت عمل است.

اردیبهشت

شما زیاد به تغییرات ناگهانی علاقه ندارید، چراکه باعث می‌شوند روز یا حتی زندگی‌تان متحول شود. بنابراین باورکردنی نیست وقتی اتفاقی در طول روز برایتان افتاد و همچنین اگر برنامه‌هایتان به مانعی برخورد کرد بتوانید به سادگی با آنها کنار بیایید. حتی ممکن است نیاز باشد اهداف بلندمدت خود را ارزیابی کنید، به دلیل اینکه آنها دیگر با موقعیت‌های کنونی شما جور درنمی‌آیند. 

خرداد

بعد از چند روز زندگی احساسی شما به سرعت به حالت طبیعی برمی‌گردد. اما هنوز هم اگر حس کنید کاملاً ازتان قدردانی نشده است، این اتفاق برایتان تبدیل به مشکل بزرگی می‌شود. دیدن اینکه دیگران صادقانه بهتان عشق می‌ورزند برای شما کار سختی است! چراکه حالا ونوس، یعنی سیاره بختتان، از هفتمین خانه‌تان یعنی خانه شریکان برمی‌گردد. 

تیر

امروز کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و به همین دلیل نمی‌توانید برای در خانه ماندن توجیه و بهانه بیاورید. حتی اگر ترجیح دهید برخی کارهای شخصی‌تان را انجام بدهید،‌ باز هم در کنار آنها مجبورید به کارهای دیگری هم بپردازید. شما معمولاً روزهایی را که باید وقت زیادی برای کار کردن بگذارید و در آن روز پرتحرک باشید دوست ندارید!

مرداد

شما انسانی هستید که خیلی زود خود را با شرایط روز وفق می‌دهید و هیچ‌گاه از روزمرگی خسته نمی‌شوید؛ زیرا با برنامه‌های مختلفی که دارید، هر روزتان متفاوت می‌شود. فعالیت‌ها و افکار مثبتی که در این روزها دارید باعث می‌شود بیش از پیش حرکتتان سریع شود. شما به دلیل اخلاق خاصی که دارید محبوب همگان هستید و به هر مکان جدیدی می‌روید موردپسند افراد زیادی قرار می‌گیرید.

شهریور

ممکن است امروز کسی کاری کاملاً برخلاف شخصیت‌اش انجام دهد و شما نیز واقعاً ندانید در رابطه با آن کار چه بکنید و دلیل این رفتار عجیب وی را نمی‌فهمید. ممکن است تحت تأثیر ترس‌هایتان قرار بگیرید. اما هنوز هم قادرید ناخودآگاه بخندید، مانند یک بچه‌مدرسه‌ای که وقتی می‌شنود مدرسه به دلیل بدی هوا تعطیل است، خوشحال و شادمان می‌شود. 

مهر

امروز روز خوبی برای تست کردن شانستان نیست. پس از خرید بلیط‌های بخت‌آزمایی یا شرکت در مسابقات خودداری کنید. به جای آن بهتر است در خانه بمانید و خودتان را به خواندن کتاب و نوشیدن یک فنجان چای دعوت کنید. از طرف یکی از دوستان قدیمی‌تان طرد شده‌اید، اما نمی‌توانید فراموشش کنید. قلبتان را به روی افرادی که می‌خواهند قدم در زندگی شما بگذارند باز کنید.

آبان

دوست دارید امروز را به تنهایی در اتاقتان بگذرانید. دوست ندارید هیچ‌کس مزاحمتان شود، حتی افرادی که به شما نزدیک‌اند. اما نگران این حالتان نباشید، همه ما گاهی به این تنهایی نیاز داریم. پس از این فرصت نهایت لذت را ببرید. رابطه عاطفی گذشته‌تان این روزها ذهنتان را درگیر کرده است. مدام به این فکر می‌کنید که چرا این اتفاق برایتان افتاده، بهتر است دست از سرزنش خود بردارید. 

آذر

شاید شما دوست داشته باشید فعالیت‌هایتان کاهش پیدا کند و آسایش بیشتری داشته باشید، اما برای داشتن روزی آرام و همراه با استراحت باید مدتی صبر کنید. همچنان که شما در مورد آینده‌تان برنامه‌ریزی می‌کنید، تمام احتمالات ممکنی که می‌بینید می‌تواند شما را تحریک کند، برای اینکه شما راحت‌تر هستید با استفاده از یک روش ملموس به تنهایی عمل کنید. 

دی

هم‌اکنون مسئولیت‌پذیر بودن وظیفه خیلی سنگینی است؛ شما اگر یک بار تصمیمی‌ بگیرید دیگر نمی‌توانید به این راحتی تصمیم خود را تغییر دهید. اگر می‌خواهید به شهر دیگری نقل مکان کنید، شغلتان را عوض کنید یا مدرسه و دانشگاه خود را عوض کنید، قبل از اینکه هر تصمیمی ‌برای آینده خود بگیرید، تمام دلایل مخالف و موافق را خوب بررسی کنید.

بهمن

سیاره حاکم شما اورانوس، امروز در مرکز توجه و میدان دید قرار دارد. همچنان که اتصال او با خورشید در دومین خانه از پول شما ممکن است تغییرات غیرمنتظره‌ای در اوضاع مالی شما به همراه داشته باشد. شما فکر می‌کنید باید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید، اما حالا می‌دانید جلوگیری از به وجود آمدن آشفتگی‌های مالی بسیار مهم‌تر از تمایل شما برای نگاه داشتن همه چیز به سادگی است.

اسفند

گرفتگی کامل ماه در چهارمین خانه از اصول زندگی شما می‌تواند به عنوان نور راهنمایی باشد که توجه شما را به بنیان خانواده جلب کند. اگرچه سفر و حرکت الان در نشان شما دیده نمی‌شود، در عوض ‌شما می‌توانید در ذهنتان به نقاط دور و ناشناخته سفر کنید. ممکن است بخواهید از فرهنگ‌های بیگانه چیزی بیاموزید یا مایل باشید تاریخ اجداد و نیاکان خود را بشناسید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی