[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

مراسم کلنگ‌زنی آموزشگاه ۹کلاسه شهید شیردل جنت‌شهر داراب، روزنامه شیراز نوین

این آموزشگاه  در زمینی به مساحت 4000مترمربع با زیربنای 700متر مربع توسط بانی خیر و نیک‌اندیش پدر شهید شیردل در جنت‌شهر توسط فرماندار شهرستان داراب و امام‌جمعه معزز جنت‌شهر و مدیر آموزش و پرورش داراب کلنگ‌زنی  و در مرحله پی‌کنی قرار گرفت.
روح‌الله فیروزی مدیر آموزش و پرورش، در جمع مسئولان و اهالی جنت‌شهر عنوان کرد: از همه کسانی که در این کار خیر شریک بودند تشکر و قدردانی می‌کنم. 
درمورد پروژه‌های خیرساز باید عنوان شود که این پروژه‌ها باید 30 تا 40درصد توسط خیرین انجام شود و مابقی توسط اداره نوسازی و اعتبارات فرمانداری و شورای برنامه‌ریزی ادامه می‌یابد و به سرانجام می‌رسد. چون شروع پروژه‌های جدید ممنوع شده، اگر خیرین پروژه‌ای را استارت بزنند اداره کل نوسازی ادامه آن را انجام می دهد. 
25پروژه فعال در سطح شهرستان در حال ساخت و تکمیل است که از این 25پروژه، 14تای آن زیر 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و 10تای آن بالای 80درصد پیشرفت فیزیکی داشته که در سال 97 به یاری خدا 10پروژه به بهره‌‌برداری خواهد رسید. 
تعدادی از پروژه‌های در حال ساخت و تکمیل عبارتند از: 
آموزشگاه برکت شهید مدنی اعراب قنبری که سوم اردیبهشت هم‌زمان با جشنواره خیرین افتتاح خواهد شد. 
مدرسه طرح برکت مروارید، سالن خیرساز پوردستان (سالن اجتماعات امام سجاد(ع))، مدرسه خیرساز نیما مسرور، آموزشگاه 9کلاسه دارابگرد (مسکن مهر)، مدرسه جوادالائمه جنت‌شهر، مدرسه اسلام‌آباد اعراب عبدلی، استخر و درمانگاه فرهنگیان و سالن ورزشی غدیر حسن‌آباد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی