[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

افزایش ارزش افزوده مناطق با اجرای پروژه‌های عمرانی، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی، به شکل مستمر رصد می‌شود گفت: هیچ‌یک از پروژه‌های عمرانی کلیدی شهرداری متوقف نشده است و عملیات اجرایی آنها با سرعت مناسبی تداوم دارد.
حسین آرگیو در بازدید از تقاطع غیر همسطح جوادیه، این پروژه را از طرح‌های عمرانی کلیدی شیراز دانست و گفت: جابه‌جایی ترافیک با انتقال عبور خودروها به پل جنوبی و در خیابان شهدای دینکان را در برنامه داریم تا پل این خیابان و پل شمالی تقاطع جوادیه وارد فاز نهایی اجرا شود.
وی افزود: همچنین امکان احداث بزرگراه در ابتدای فاز سوم کوهسار مهدی از سمت شمال غرب فراهم است که پیمانکار باید تا حد آسفالت کار کند.
او با تصریح اینکه از پیمانکاران خواسته‌ایم تمام پروژه‌ها در حد مطلوب فعال و پیشرفت کار و حضور عوامل پروژه برای شهروندان هم ملموس باشد گفت: اینکه در یک پروژه، گاه تعداد کارشناسان فنی و ناظران بیشتر از تعداد کارگران مشغول به کار باشد، مطلوب نیست؛ همچنین اینکه یک پروژه تنها زمان بازدید مسئولان فعال شود و در سایر زمان‌ها، فعالیت کم و کندی را ادامه بدهد، عملکرد مطلوب تلقی نمی‌شود.
آرگیو با بیان اینکه شهرداری هرگونه همکاری را برای تسریع پروژه‌ها با پیمانکاران داشته و دارد گفت: با اجرای پروژه‌ی تقاطع غیر همسطح جوادیه، بزرگراه آیت‌الله محلاتی از بن‌بست خارج شده و تردد خودروها به شکل بسیار ملموسی تسهیل خواهد شد.
معاون شهردار شیراز تأکید کرد که تکمیل تقاطع غیر همسطح جوادیه، تأثیر قابل توجهی بر امنیت روانی شهروندان، زیباسازی و ارزش افزوده برای منطقه و تسریع و تسهیل ترافیک خودرویی در شمال غرب شیراز خواهد داشت. وی با توجه به تأکید شهردار محترم شیراز، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید با تمام توان پروژه‌های عمرانی شهرداری، به‌ویژه پروژه‌های کلیدی دنبال شده و سرعت کار افزایش یابد. وی‌ تصریح کرد: با تمام توان درخصوص‌ پروژه‌های عمرانی تلاش می‌کنیم و در این راه نیازمند همکاری از سوی صاحبان املاک در مسیر فاز سوم بزرگراه کوهسار مهدی هستیم. معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، پروژه‌ کوهسار مهدی را پروژه‌‌ای کلیدی دانست و لزوم مطالبه‌گری شهروندان در این رابطه را متذکر شد. این مطالبه باید از شهرداری، پیمانکار، دستگاه‌های خدمات‌رسان و... باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی