[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

حوادث ترافیکی ارسنجان ۳‌کشته و ۲۴‌مصدوم به جا گذاشت، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین - داور یزدانی- خبرنگار ارسنجان
 در حوادث مختلف ترافیکی از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان ارسنجان 3‌نفر کشته و 24‌نفر مصدوم شده‌اند. به گفته حسن نعمتی مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی 115 ارسنجان در این ایام 4‌دستگاه آمبولانس مجهز به وسایل دارویی و تجهیزات پزشکی و تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی 88‌بیمار و مصدوم را مورد مراقبت‌های اولیه قرار داده و یا به بیمارستان اعزام کرده‌اند. نعمتی گفت: از این تعداد 24‌نفر مصدوم حوادث ترافیکی بودند که بر اثر تصادف یا واژگونی خودرو مصدوم شده و پس از خدمات درمانی اولیه سر صحنه به بیمارستان اعزام شده‌اند. وی افزود: 3‌نفر نیز پیش‌از رسیدن آمبولانس در 2حادثه جان خود را از دست دادند. 
وی تعداد بیماران قلبی که با مرکز 115 تماس گرفته را 13نفر و سایر بیماری‌ها را 51‌نفر و مراجعه و خدمات سرپایی را 22‌نفر ذکر کرد. 
حسن نعمتی تعداد آمبولانس‌های مجهز بیمارستان ارسنجان را 2‌دستگاه و تعداد بیماران و مصدومین اعزامی به بیمارستان‌های شیراز و شهرستان‌های اطراف را 34‌نفر ذکر کرد و در پایان از مسئولان شهرستان و اداره راه و شهرسازی ارسنجان درخواست کرد تا نسبت به مرمت و قابل دیدشدن نقاط حادثه‌خیز شهرستان از جمله جاده ارسنجان به خرامه در نزدیکی روستای قصر منوچهر که تاکنون مصدومان و کشته‌های زیادی برجا گذاشته و هزینه اندکی را دربردارد اقدام کنند. 
همچنین توسط نجات‌گران هلال احمر ارسنجان مستقر در پایگاه جاده‌ای شهید‌آباد در ایام نوروز در برخورد 3‌سواری پراید با پژو پارس 12نفر حادثه دیده و 4‌نفر مصدوم شدند و واژگونی یک خودرو ال 90 نیز 3‌مصدوم به‌جا گذاشت که مصدومان و حادثه‌دیدگان با ست نجات سبک و کمک‌های اولیه رهاسازی شده و در حادثه تصادف جاده ارسنجان به خرامه نجات‌گران هلال احمر ارسنجان 4‌مصدوم را با ست نجات کامبی تولز و کمک‌های اولیه و پیش‌بیمارستانی رهاسازی کرده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی