[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

علت واژگونی اتوبوس در محور چناران-مشهد، روزنامه شیراز نوین

ناتوانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه در جاده لغزنده موجب واژگونی اتوبوس در محور چناران-مشهد شد که یک‌کشته برجاگذاست. به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: حوالی ساعت‌۳:۵۰ در محور چناران -‌مشهد استان خراسان رضوی یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۱۰‌سرنشین در حالی که از قائمشهر به سمت مشهد در حرکت بود، واژگون شد که در این حادثه یک تن در بیمارستان کشته و ۶‌تن مجروح شدند.
وی افزود: برابر نظر اولیه کارشناسان پلیس راه استان، ناتوانایی در کنترل وسیله نقلیه در جاده لغزنده علت این حادثه بوده است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین در حادثه دیگری که حوالی ساعت‌۴:۲۰ رخ داد، یک دستگاه اتوبوس شهاب در محور کرج -‌قزوین بعد از پل هشتگرد از جاده خارج شد.
وی با اشاره به این که اتوبوس مذکور با ۱۱‌سرنشین از رشت به سمت تهران در حال حرکت بود تصریح کرد: در این حادثه نیز ۳تن به صورت سطحی و غیرسطحی مجروح شدند.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا برابر نظر اولیه کارشناسان پلیس راه استان، تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده را علت این حادثه بیان کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی