[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

کاهش ۲۰۰‌درصدی سرقت منزل و تصادفات فوتی در فیروآباد، روزنامه شیراز نوین

 فرمانده انتظامی ‌فیروزآباد از کاهش 200‌درصدی سرقت منزل در ایام نوروزسال 97 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل درآن شهرستان خبرداد.
سرهنگ «حسین ارجمند» درگفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: با تشدید فعالیت‌های قرارگاه مبازره با سرقت، افزایش گشت‌های خودرویی و پاس‌های پیاده و همت و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان، شاهد کاهش انواع سرقت‌ها بخصوص کاهش 200درصدی سرقت منزل در این شهرستان بوده‌ایم. 
سرهنگ ارجمند، تلاش و پشتکار شبانه‌روزی کارکنان، هدفمند کردن واحد‌های گشت، بلوک‌بندی حوزه استحفاظی، تشدید فعالیت‌های قرارگاه مبارزه با سرقت، ایجاد انگیزه خدمتی در کارکنان به دلیل صمیمیت و احترام متقابل و از همه مهمتر همراهی و مشارکت آحاد مختلف مردم با پلیس را از جمله اقداماتی برشمرد که در کاهش سرقت و افزایش کشفیات نقش بسزایی داشته‌اند.
این مقام انتظامی ‌تصریح کرد: در بحث تصادفات جاده‌ای نیز به حمد‌الهی و با تلاش شبانه‌روزی همکاران، شاهد کاهش 200 درصدی تصادفات فوتی نیز در این حوزه می‌باشیم.
 وی در پایان از تمامی ‌شهروندان درخواست کرد: با ارایه پیشنهادات سازنده خود، نیروی انتظامی ‌شهرستان را در انجام بهتر مأموریت‌ها یاری رسانند و هرگونه موارد مشکوک درخصوص موضوعات امنیتی و اجتماعی را در اسرع وقت ازطریق مرکز فوریت‌های پلیس 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی