[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

گویم دست خالی برنگشت ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین-پویا کیخا 
در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ سه در گروه C، تیم شهیدباقری گویم در چمن مصنوعی شهر سیرجان میهمان جهادنصر بود و در پایان به تساوی ۱-۱ رضایت داد. 
در این مسابقه که با توجه شرایط جدولی دو تیم و شانس آنها برای صعود و سقوط با حساسیت زیادی برگزار شد، ابتدا در نیمه اول تیم گویم روی پاس حمید عبداللهی از پشت مدافعان و ضربه سر مهدی شجاعی در حالتی که دروازه‌بان به جلو آمده بود به گل رسید و با برتری یک گل به رختکن رفت. اما در نیمه دوم جنجالی این مسابقه، جهاد نصر صاحب یک پنالتی مشکوک شد تا از شکست خانگی بگریزد.
ترکیب شهیدباقری گویم: سیدمصطفی آزمون، علی سبیلی، احسان فرجی، مهدی علی‌پناه، همت عابدین‌نژاد، حمید عبداللهی، جواد پزشک‌پور، بهنام ندری، حمید جعفری، بهنام رحیمی، مهدی شجاعی.
فعل در منطقه سقوط؛ فرار سخت نیست
از آن جا که در لیگ سه از هر گروه ۵تیم به زیرگروه لیگ سه سقوط می‌کنند، گویم با ۲۲امتیازی که تاکنون کسب کرده در رتبه ششم و منطقه سقوط قرار دارد و بازی‌های آینده این تیم از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است. ‌
داور از سیرجانی‌ها ترسید
در نیمه دوم این مسابقه در شرایطی که نتیجه ۱-۰ به سود شهیدباقری بود، داور یک پنالتی به سود این تیم اعلام کرد تا فرصت دوبرابر کردن اختلاف برای شاگردان خرمزی به وجود بیاید. اما تماشاگران سیرجانی از این تصمیم خوششان نیامد و به زمین مسابقه یورش برده و مرتکب اعمال ناپسندی شدند تا بازی متوقف شود. پس از ۲۰دقیقه که با کمک نیروی انتظامی آنها از زمین خارج شدند، داور به طرز عجیبی از تصمیم خود در اعلام ضربه پنالتی انصراف داد! 
گلایه جعفری از داور مسابقه
نادر جعفری مدیرعامل و سرپرست تیم شهیدباقری گویم در گفتگو با خبرنگار شیرازنوین به شدت از داوری مسابقه گلایه داشت. او ضمن اعتراض به برگرداندن پنالتی، معتقد بود داور دو پنالتی صددرصد برای آنها نگرفته و همچنین برخوردی که منجر به اعلام پنالتی برای جهادنصر شد، خارج از محوطه جریمه رخ داده بود. 
سنگربان جدید 
در دیدارهای گذشته تیم گویم، عمدتاً رسول غفاری وظیفه حراست از دروازه را به عهده داشت؛ اما در این مسابقه با توجه نتایجی که از آنالیز تیم سیرجان به دست آمده بود، سیدمصطفی آزمون به دلیل قامت بلندتر و توانایی بیشتر روی خروج و مهار توپ‌های هوایی، جایگزین غفاری شده بود. 
سیرجان نرفته‌ها اخراج شدند
دو تن از مهم‌ترین مهره‌های تیم گویم که معمولاً در ترکیب اصلی قرار می‌گرفتند، برای حضور در این مسابقه با تیم به سیرجان سفر نکردند، چراکه به آنها قول تسویه بخشی از مطالبات داده شده بود اما تا پیش از مسابقه و البته تا بدین لحظه عملی نشده است. 
حریفان بعدی آسان نیستند
در دو هفته پایانی لیگ سه، گویم به ترتیب با استقلال رامشیر در خانه و ملی حفاری در اهواز مصاف خواهد کرد. این دو تیم هم‌اکنون در رده‌های اول و دوم گروه C قرار گرفته‌اند و گویم حداقل برای فرار از سقوط باید به میزان کافی از دو مسابقه آینده امتیازگیری کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی