[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

عباس‌نژاد به مرحله دوم راه یافت، صدرا از سقوط گریخت ، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین-‌ پویا کیخا 
مرحله گروهی لیگ دو فوتسال به پایان رسید. در گروه سوم این رقابت‌ها که تیم‌های استان فارسی در آن قرار گرفته بودند، تیم‌های مقاومت عباس نژاد اقلید و صدرای شیراز به ترتیب در رده‌های سوم و پنجم گروه ۶ تیمی قرار گرفتند تا تیم عباس‌نژاد با توجه به حضور در بین بهترین تیم‌های سوم راهی مرحله دوم شود و صدرا هم به سبب آخر نشدن سقوط نکند. 
در مرحله دوم این رقابت‌ها ۱۶تیم صعود کرده در ۴‌گروه ۴تیمی به مصاف یکدیگر می‌روند و از هر گروه دو تیم به مرحله سوم و پایانی که به صورت حذفی برگزار می‌شود، راه خواهد یافت. قرعه‌کشی مرحله دوم روز سه‌شنبه یا چهارشنبه در تهران انجام می‌شود و مسابقات مرحله دوم هم اواخر هفته آینده به میزبانی یکی از تیم‌های هر گروه به صورت مجتمع برگزار می گردد. 
عباس‌نژاد: تیم را برای صعود بستیم اما مشکلات مالی داشتیم
عباس‌نژاد سرپرست و سرمربی تیم مقاومت عباس‌نژاد اقلید درباره این مسابقات گفت: «ما تیممان را از همان ابتدا برای صعودکردن بستیم. 5بازیکن بومی از اقلید در تیم داشتیم و 6-7بازیکن هم از شهرهای دیگر مانند شیراز، مرودشت و یاسوج. بازی‌ها را با شکست ۶-۱ در آبادان آغاز کردیم، اما در ادامه بهتر شدیم و به مقام سوم دست یافتیم تا به عنوان یکی از بهترین تیم‌های سوم به مرحله بعد برسیم. در ادامه سعی می‌کنیم صعود کنیم.»
او گذری به مشکلات مالی تیم و حمایت همه‌جانبه هواداران زد: «همه مخارج تیم را خودم دادم و کسی ما را حمایت نکرد. فقط شورای شهر اقلید زمین در اختیار ما گذاشت و سپاه‌ اجازه جذب بازیکن-‌سرباز به ما داد. در نیم‌فصل دو تن از بازیکنانم از تیم جدا شدند که یکی از آنها به تیم رقیب پالایش نفت پیوست. اداره ورزش و جوانان فارس هم فقط قول کمک داد اما به آن عمل نکرد. هیچ تیم ورزشی از شهر اقلید در مسابقات کشوری که هیچ، بلکه استانی حاضر نیست و ما تنها تیم ورزشی اقلید هستیم. در مسابقات ما کل فضای سالن پر می‌شد و هواداران از ما حمایت کردند.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی