[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

خیرین نقش شایان‌توجهی در اعتلای ورزش دارند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری که در حاشیه سفر دوروزه‌اش به جنوب فارس سخن می‌گفت، هدف از این سفر را شرکت در شورای اداری، بررسی طرح‌های عمرانی در حوزه ورزش و دیدار و گفتگو با اهالی ورزش این قسمت از استان عنوان کرد و افزود: مردم ما مردمی شریف و قدرشناس هستند که این خصایل باعث می‌شود سعی کنیم خدمتگزاری به آنها را هیچ‌گاه تعطیل نکنیم.
وی بازدید از زمین چمن مصنوعی در حال احداث شهر علامرودشت، بازدید از دو پروژه در روستاهای چاه کور و کمالی، کلنگ‌زنی زمین چمن مینی‌فوتبال روستای دهنو از توابع علامرودشت، بازدید از سالن 1500متری شهدای رمضان لامرد و بازدید از مجموعه ورزشی در حال ساخت پارسیان لامرد را از جمله برنامه‌های این سفر عنوان کرد و گفت: پروژه زمین چمن مصنوعی فوتبال علامرودشت یک پروژه بزرگ و بسیار حائزاهمیت است و نگاه ورزشی شهردار و شورای اسلامی شهر علامرودشت قابل‌تحسین است.
کامیاب افزود: من از مشارکتشان در این پروژه تشکر می‌کنم و ان‌شاءالله با عزمی راسخ این پروژه را به سرانجام خواهیم رساند.
کامیاب هزینه کردن در ورزش را سرمایه‌گذاری برای سلامت جامعه و پرورش نسلی با جسم و روح سالم دانست و افزود: هرچقدر در حوزه ورزش و برای جوانان عزیز کار کنیم، باز هم کم است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس دربخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به دیدار با یکی از خیریین ورزشی منطقه به نام رمضان بدری، خواستار حضور بیش از پیش خیرین در حوزه ورزش شد و گفت: در چند سال اخیر خیرین ورزشی نقش شایان‌توجهی در اعتلای ورزش استان داشته‌اند.
کامیاب با اشاره به تجربه خوب حضور خیرین در اموری مانند مدرسه‌سازی و اقدامات عام‌المنفعه افزود: خیرین هیچ انتظاری از ما ندارند، زیرا متوجه این قضیه هستند که اگر به جوانان شهر خود کمک کنند قطعاً به شکوفایی استعدادهای آنها، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد و شادی و نشاطشان کمک کرده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی