[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۳‌باب مسجد در مناطق روستایی ، روزنامه شیراز نوین

الیاس رضایی از کلنگ‌زنی و بهره‌برداری 3‌باب مسجد در مناطق روستایی و فاقد مسجد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، رضایی با بیان این مطلب اظهار داشت: همزمان با جشن بزرگ عید مبعث پیامبر مکرم اسلام(ص)، دو مسجد امام حسن مجتبی(ع) و رسول اکرم(ص) در شهرستان داراب در روز شنبه با حضور خیرین مسجدساز، مسئولان اوقاف و امور خیریه شهرستان و عموم مردم کلنگ‌زنی شد. 
وی با اشاره به اینکه این مساجد در دو بخش نیدشهر و زرین‌دشت داراب به همت خیرین و از محل اعتبارات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس احداث می‌شود، افزود: این مساجد در راستای آبادانی مناطق روستایی و فاقد مسجد ساخته می‌شود. 
رضایی در ادامه با بیان اینکه همزمان با مبعث بزرگ حضرت محمد(ص) یک باب مسجد در شهرستان ممسنی بهره‌برداری شد، اظهار داشت: آیین افتتاح و بهره‌برداری از مسجد حضرت زهرا(س) در شهرستان ممسنی با حضور نماینده خیرین مسجدساز کشور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس، مسئولان اوقاف شهرستان و خیرین و عموم مردم در روز جمعه 24فروردین در این شهرستان برگزار شد. 
معاون بهره‌وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه این مسجد به همت یکی از خیرین شهرستان ممسنی و از محل اعتبارات اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس ساخته شده است، افزود: مسجد حضرت زهرا(س) با اعتباری بالغ بر 2‌میلیارد و 600‌میلیون ریال و در طی مدت 10‌ماه احداث شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی