[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

۱۹۸‌کیلومتر راه اصلی و بزرگراه و راه روستایی در محورهای شهرستان فسا در دست اجرا است، روزنامه شیراز نوین

مدیر‌کل راه و شهرسازی استان فارس گفت: 198‌کیلومتر بزرگراه -راه اصلی و راه روستایی- در محورهای شهرستان فسا در دست اجرا است که 105‌کیلومتر آن مربوط به راه اصلی و بزرگراه است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس تکاور مدیر‌کل راه و شهرسازی استان فارس در مراسم آغاز عملیات زیرگذر بانیان در کمربندی شهرستان فسا افزود: راه‌های اصلی و شریانی شهرستان فسا در حال تبدیل به بزرگراه است و مهمترین پروژه‌های بزرگراهی این شهرستان بزرگراه فسا- داراب و بزرگراه محور قدیم فسا است که بخشی از آن به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته و ما‌بقی در دست عملیات اجرایی است
وی اضافه کرد: در محور فسا- استهبان عملیات اجرایی 5/4‌کیلومتر از بزرگراه باقی مانده که در دست اجرا است و مراحل پایان را طی می‌کند و تا پایان خردادماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
تکاور در خصوص راه‌های روستایی شهرستان فسا نیز خاطرنشان کرد: حدود 93کیلومتر راه روستایی در شهرستان فسا قرارداد بسته شده که بخشی از آن اجرایی شده است و بخشی نیز در سال جدید اجرایی خواهد شد. وی جمع اعتبارات قراردادهای پروژه‌هایی که در این شهرستان در دست اجرا است و یا اجرایی خواهد شد را 1120میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: با همه تنگناه‌ها و مشکلات مالی که دولت با آن مواجه است پروژه‌های بسیار خوبی در کشور و در استان فارس در راستای عمران و آبادی و توسعه راه‌ها در دست اجرا است. تکاور در خصوص زیرگذر بانیان نیز گفت: این تقاطع که به صورت زیرگذر اجرا می‌شود 21‌میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. مدیر‌کل راه و شهرسازی فارس همچنین در خصوص مشخصات پروژه زیر‌گذر روستای بانیان اضافه کرد: مشخصات زیر‌گذر 2‌دستگاه پل 7‌متری به طول 2/28‌متر و طول رمپ و لوپ‌ها 1500متر است. وی حجم خاکبرداری را 1327متر مکعب و خاکریزی را 1645متر مکعب اعلام و خاطرنشان ساخت: زیراساس این پروژه 2200‌متر مکعب و اساس آن 2000‌متر مکعب است که 2600‌تن آسفالت مورد نیاز این پروژه است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی