[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

یکی از رسالت‌های هلال احمر ارتباط با جوانان است، روزنامه شیراز نوین

شیراز‌نوین- گروه خبر: 
 معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر فارس از برگزاری اردوی دو روزه با عنوان «ایران مرز پر گهر» ویژه دبیران مجمع کانون‌های دانشجویی و جوانان و همچنین سرتیم‌های طرح نوروزی در راستای تفاهم‌نامه دو‌جانبه با وزارت کشور  با شرکت 30‌نفر برادر و 25‌نفر خواهر در شهر سپیدان منطقه پولاد‌کف خبر داد. غلامحسین تجلی اظهار کرد: این اردو با هدف ایجاد شور و نشاط در سرتیم‌های نوروزی و دبیران فعال مجمع جوانان و دانشجویی و آشنایی آنها با مراکز صنعتی منطقه به منظور تصمیم‌گیری بهتر در آینده شغلی‌شان برگزار شد. تجلی افزود: یکی از رسالت‌های سازمان جوانان هلال احمر ارتباط صنعت با جوانان است و این اردوها در راستای کمک به اعضا به منظور طرح ایده و نوآوری و ایجاد فکری برای آینده شغلی و تصمیم‌گیری مؤثر برگزار شد.
معاون امور جوانان در مورد تفریحی بودن اردو گفت‌: در ادامه اردوی «ایران مرز پرگوهر» ویژه برادران در راستای ایجاد شور علاقه برای جوانان‌، اعضا در مجتمع تفریحی پولاد‌کف از امکانات رفاهی و تفریحی استفاده کردند.همچنین غلامحسین تجلی در زمینه برگزاری و هدف این اردو گفت: شرکت‌کنندگان در اردوی «ایران مرز پرگهر» با رویکرد کارآفرینی جوانان هلال احمر فارس، علاوه‌بر بهره بردن از تجربیات میهمان‌های کارآفرین و کارخانه‌های ایجادشده در شهر سپیدان، از فرصت توسعه ارتباطات نیز استفاده کردند.
تجلی یکی از ویژگی‌های ممتاز اردوی‌های کارآفرینی جوانان هلال احمر را حضور اعضای جوانان صاحب‌نام و انتقال تجربیات آنان دانست و گفت: حضور جوانان در این اردوهای تفریحی- آموزشی، برگ مؤثری از فعالیت‌هایی است که جوانان هلال احمر می‌توانند در این عرصه نمایشی از فعالیت‌های اثر‌بخش به نفع خود را ارائه کنند. در این اردوی دو روزه اعضا ضمن بازدید از کارخانه تولید آب معدنی و دیدار از نزدیک با رئیس کارخانه، با روند تولید این محصول نیز آشنا شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی