[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

معاون وزیر نفت: گازرسانی به ۱۱هزار روستا افتخار است، روزنامه شیراز نوین

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: این شرکت در چهار سال اخیر به 11هزار روستای کشور گازرسانی کرده که موجب افتخار است.
به گزارش دریافتی ایرنا، حمیدرضا عراقی در نشستی با مدیران و هیئت رئیسه پالایشگاه پارسیان در جنوب فارس با اشاره به پیام قدردانی روحانی، رئیس جمهور در این‌باره که شرکت ملی گاز ایران افتخار دولت است افزود: کارکنان شرکت ملی گاز با جوانمردی، ایثار و از خودگذشتگی به عهد خود در خدمت‌رسانی به میهن عزیزمان عمل کرده‌اند.
وی ادامه داد: پالایشگاه پارسیان و تلاش کارکنان آن و تأمین پایدار گاز بسیار مهم و حائز اهمیت است و توانسته با اعتماد‌سازی در جامعه موفق باشد. 
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تأکید‌بر سرمایه‌های انسانی ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و ابلاغ آن در روزهای آینده، وضعیت معیشتی کارکنان شرکت‌های پیمانکاری و نیروهای قرارداد مستقیم بهبود یابد.
عراقی بیان کرد: پس‌از 50‌سال فعالیت شرکت ملی گاز ایران، بایستی به مبحث ارزش افزوده در زنجیره ارزش توجه ویژه داشت و باید با استفاده از بهترین فرآیندها و به‌روز‌رسانی و ایجاد فرآیند‌های نو در دستیابی سریع به اهداف کوشا بود.
وی همچنین از قسمت‌های مختلف پالایشگاه گاز پارسیان از جمله پروژه در دست احداث استحصال اتان در جنب پالایشگاه بازدید کرد. 
در این دیدار فرشید ابدالی دهدزی، مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان اظهار داشت: این پالایشگاه با فرآورش حدود 24‌میلیارد متر‌مکعب گاز طبیعی و 5/9‌میلیون بشکه میعانات گازی با ثبت بیش‌از 22‌میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه تعهد تکلیفی خود را به نحو شایسته به انجام رسانده است.
ابدالی گفت: کسب تندیس و لوح صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور همچنین کسب گواهینامه مدیریت انرژی با تلاش تمام کارکنان این پالایشگاه در بخش‌های مختلف صورت گرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی