[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

افتتاح یک باب مسجد در روستای شیربیم ممسنی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ممسنی خبر داد: همزمان با مبعث نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) یک باب مسجد با حضور نماینده خیران مسجدساز استان فارس افتتاح و به بهره‌برداری رسید. 
به گزارش روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، مصطفی عسکری بیگدلی در این خصوص بیان کرد: همزمان با روز مبعث حضرت پیامبر(ص) یک باب مسجد به متراژ 300متر مربع در روستای شیربیم ماهور این شهرستان به بهره‌برداری رسید. 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه این مسجد با حضور سیدحبیب موسوی نماینده خیران مسجدساز استان فارس و سیدعباس موسوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه و بانیان خیر به بهره‌برداری رسید، افزود: این مسجد به همت بانی خیر، کبری اسفندیاری لاری و با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 600میلیون ریال در طی مدت 10ماه ساخته شده است. 
عسکری بیگدلی با اشاره به اینکه بخشی از هزینه‌های ساخت این مسجد از محل اعتبارات اوقاف و امور خیریه استان و کمک‌های مردمی تأمین شده است، افزود: باتوجه‌به هماهنگی بعمل‌آمده و مذاکرات صورت‌گرفته در خصوص تکمیل و تجهیزات این مسجد مبلغ 300‌میلیون ریال از محل 3‌درصد نفت و گاز توسط فرمانداری این شهرستان اختصاص پیدا کرده که در آینده نزدیک جذب این اعتبار عملیاتی خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی