[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

محرومیت‌زدایی یک مطالبه همگانی است، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فراشبند همزمان با دهه حساب 100  امام راحل و سالروز تأسیس نهاد بنیاد مسکن به تشریح فعالیت‌های این نهاد در شهرستان فراشبند پرداخت و بیان داشت‌: محرومیت‌زدایی و توسعه روستایی دراین شهرستان از سوی  بنیاد مسکن یک مطالبه همگانی است.
 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، اصغر غلامی همچنین با تأکیدبر اولویت بخشیدن به حمایت از کالای ایرانی و توجه به شعار سال و نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی و  با بیان اینکه محرومیت‌زدایی و توسعه روستایی از کارکردهای اصلی بنیاد مسکن در این شهرستان است گفت: بنیاد مسکن در سال گذشته بیش از دو میلیارد و پانصد و سی و هفت میلیون ریال تسهیلات مقاوم‌سازی در این شهرستان پرداخت کرده است.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فراشبند همچنین با  بیان اینکه ۷۲۳‌فقره تسهیلات مسکن مهر در این شهرستان پرداخت شده است گفت: این تسهیلات به مبلغ ۱۴میلیارد ریال در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. وی از  پرداخت ۱۴فقره تسهیلات و  کمک بلاعوض به مبلغ ۵۶۰میلیون ریال به متقاضیان و همچنین پرداخت تسهیلات حوادث در شهرها و روستاهای این شهرستان به مبلغ ۷۶میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: تشکیل پرونده جهت صدور سند در شهرهای فراشبند،  نوجین به تعداد ۲۲۰فقره و صدور ۷۰جلد سند شهری و همچنین تشکیل پرونده جهت صدور سند در روستاهای این شهرستان به تعداد ۶۵فقره و صدور ۵۸جلد سند روستایی در این شهرستان در سالی که گذشت انجام شده است.  وی گفت: تهیه ۵۳طرح هادی روستایی، اجرای ۲۳طرح هادی روستایی، تملک ۵۷۰هکتار اراضی ملی، واگذاری ۱۰۸۷قطعه زمین به  متقاضیان و صدور ۲۴۲۱سند روستایی و شهری در این شهرستان در سالی که گذشت انجام شده است. شهرستان فراشبند دارای ۳شهر کمتر از ۲۵هزار نفر جمعیت و  ۷۵روستا است که براساس سرشماری‌های انجام‌شده ۷هزار ۸۸۹خانوار شهری و ۴هزار و ۴۵۸خانوار روستایی در این شهرستان ساکن هستند، این شهرستان دارای ۲۷هزار و ۵۵۷نفر جمعیت شهرنشین و ۱۷هزار و ۹۰۲نفر جمعیت روستانشین است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی