[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

لزوم حفظ و صیانت از جایگاه برجسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تأکیدبر اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گذشته رتبه شاخصی در کشور داشته است، از مدیران و اساتید این دانشگاه خواست در حفظ و صیانت از این جایگاه برتر، بیش‌از پیش کوشا باشند‌.
به گزارش روابط عمومی استانداری فارس، اسماعیل تبادار در دیدار با مدیران دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با بیان اینکه جایگاه کنونی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مرهون زحمات و تلاش‌های گذشتگان است راه پاسداشت این تلاش‌ها و زحمات را تربیت نیروهای شایسته و توانمند و توجه به توسعه زیرساخت‌ها دانست و تأکید کرد که در مسیر پیشرفت توقف معنا ندارد‌.
وی همچنین توجه به تأسیس و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان در همه بخش‌ها از جمله حوزه‌های مرتبط با پزشکی را از ضرورت‌های دنیای امروز برشمرد‌.
استاندار فارس با اشاره به اینکه توریسم سلامت از ظرفیت‌های مطرح در استان است، برخورداری از این ظرفیت را نتیجه تلاش‌های انجام‌شده در دانشگاه علوم پزشکی دانست و گفت: بهره‌مندی از توریسم سلامت با تقویت زیرساخت‌ها تحقق بیشتری می‌یابد.
تبادار همچنین از مدیران و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست، ارتباط مؤثر علمی و پژوهشی این دانشگاه در سطح بین‌الملل را گسترش داده و زمینه بهره‌وری بیشتر و کارایی و خدمت‌رسانی گسترده‌تر در حوزه پزشکی را فراهم کنند‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی