[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

دستگیری قاچاقچی سابقه‌دار با ۹۳۲کیلوگرم مواد مخدر، روزنامه شیراز نوین

میزان: جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش مأموران انتظامی در دو عملیات علیه قاچاقچیان مسلح، 932کیلو تریاک کشف و یک قاچاقچی سابقه‌دار دستگیر شد.
سرهنگ «احمد طاهری»  در بیان جزییات دقیق این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان دلگان، در اجرای طرح عملیاتی کوثر و اشراف اطلاعاتی بر تحرکات قاچاقچیان مسلح، از جابه‌جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر توسط سوداگران مرگ مطلع شدند. 
طاهری افزود: یگان‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، بامداد دیروز یک دستگاه خودرو وانت متعلق به این باند را در محورهای فرعی شهرستان دلگان شناسایی می‌کنند و پس از ورود خودرو به کمین پلیس، سرنشینان آن با مأموران به صورت مسلحانه درگیر شدند. 
وی ضمن اشاره به حدود یک ساعت درگیری مسلحانه، گفت: قاچاقچیان مسلح که قصد فرار به همراه محموله مواد مخدر را داشتند، پس از مواجهه با آتش پرحجم یگان‌های عملیاتی پلیس، با به جا گذاشتن خودرو حامل مواد مخدر از محل متواری شدند و مأموران در پاکسازی منطقه درگیری، 656کیلو تریاک کشف کردند. 
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان از اجرای یک عملیات موفق دیگر در شهرستان «نیمروز» خبر داد و اظهار داشت: مأموران پلیس با اشراف اطلاعاتی از انتقال مواد مخدر به صورت کوله‌باری از آن سوی مرزها توسط قاچاقچیان و دپوی آن در منطقه «بش‌دلبر» باخبر شدند و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، یک قاچاقچی سابقه‌دار را با 276کیلو تریاک دپو شده در این منطقه دستگیر کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی