[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز به طور غیرمنتظره‌ای سرتان شلوغ شده و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. شاید برنامه ریخته باشید امروز خانه‌تان را مرتب کرده و سر و سامانی به گوشه و کنارها و کمدها و انباری‌ها بدهید، اما آنقدر در محل کارتان درگیر خواهید شد که وقتی به خانه می‌رسید دیگر حال و حوصله و توانی برای انجام این کارها نخواهید داشت. در دفتر کارتان بحران‌ها و مشکلات کوچک و بزرگ تمام مدت درگیرتان خواهند کرد.

اردیبهشت

شما باید چشمانتان را روی بعضی مسائل ببندید و وانمود کنید آنها را نمی‌بینید، زیرا در غیر این صورت آسیب می‌بینید. شما دارای انرژی‌های مثبت زیادی هستید؛ انرژی‌هایی مانند صبر و استقامت که هر شخصی این انرژی‌ها را ندارد و این موهبت از طرف خداوند برای شما است. هر مسئله‌ای به آسانی نمی‌تواند خون شما را به جوش بیاورد، پس افکار خود را به درستی تجزیه و تحلیل کنید تا مشکلاتتان کمتر شود.

خرداد

امروز شما دید دیگری به زندگی دارید و این دیدگاه شما به زندگی بسیار متفاوت‌تر از همیشه است. یک توجه عمیق می‌تواند شما را به اولین گام برای سفری باورنکردنی و خارق‌العاده رهنمون کند، اما شما احتمالاً هنوز نمی‌دانید کجا می‌خواهید بروید. اگر نتواسنتید چشم‌انداز روشنی برای خود ایجاد کنید نگران نشوید. اکنون هر حرکتی بکنید خوب است؛ ‌در واقع بهتر از این است که اصلاً حرکت نکنید. 

تیر

امروز از طریق دوستان یا همکاران خود با موضوعات جدیدی آشنا خواهید شد که شما را به شدت به خود جذب کرده و شاید حتی به این فکر بیفتید که به تحقیق و مطالعه بیشتر درمورد آن بپردازید. شما برای تجربه‌های جدید در زندگی خود آماده‌اید و شنیده‌های امروزتان انگیزه لازم برای ایجاد این تغییرات در زندگی‌تان را به شما خواهند داد. خلاقیت شما در حال حاضر در سطح بالایی قرار دارد.

مرداد

نگه‌داشتن افکارتان پیش خود از در میان گذاشتن آنها با دیگران مطمئن‌تر است، اما این کناره‌گیری که می‌توانید خودتان را از آن خارج کنید، شاید لازم نباشد. اینکه شما چگونه فکر می‌کنید مشکل واقعی‌تان نیست، بلکه مشکل در چگونگی ارتباط برقرار کردنتان است. سعی نکنید شخص دیگری را وادار کنید در قبال آرزوهای شما و حل کردن مسائل پیچیده‌تان احساس مسئولیت کند. 

شهریور

شما خیلی خوب می‌توانید به احساسات افراد دیگر توجه کنید، اما حالا وقتی می‌فهیمد برای درک احساسات افراد دیگر چه قدرتی باید داشته باشید دودل می‌شوید. منظور این نیست که شما به افراد دیگر بی‌اعتنایی می‌کنید، بلکه از عنوان کردن احساسات خود که شامل نگرش‌های منفی هم می‌شود اطمینان ندارید. پس کار کنید تا بر ترس‌هایتان غلبه کنید. عنوان کردن ضعف‌هایتان روابط صمیمانه شما را محکم‌تر می‌کند.

مهر

امروز خودتان را برای تغییراتی جدی که قرار است در زندگی‌تان ایجاد شوند آماده کنید. شاید این تغییرات در ابتدا برایتان ملموس نباشند و متوجه آنچه در جریان است نشوید، اما با گذشت زمان و نگاه به گذشته به اهمیت امروز پی خواهید برد. ممکن است اخباری به گوشتان برسد که ذهن شما را به حرکت انداخته و باعث شوند ایده‌های فوق‌العاده‌ای به سرتان بزند.

آبان

امروز دیگران به شما توانایی و نیرو می‌دهند؛ بدون اینکه حتی خودشان بفهمند چه کمکی به شما کرده‌اند! البته این موضوع به این معنی نیست که آنها کار خاصی می‌کنند، فقط این را بدانید وقتی نیاز به کمک داشتید می‌توانید به آنها تکیه کنید، زیرا کاملاً مشخص است دوستانتان در موقع لزوم حتماً یاری‌تان خواهند کرد. خوشبختانه، احتمالاً شما امروز نیازی به کمک آنها پیدا نخواهید کرد.

آذر

شما زمان خود را به بطالت می‌گذرانید، بهتر است کارهایی انجام دهید که برای شما مفید باشد نه اینکه از توانایی‌هایتان استفاده نکنید و همه استعدادهای شما کشف نشده باقی بماند. قضاوت‌های نادرستی در رابطه با افراد انجام می‌دهید، مهم‌تر از ﺁن همه این کارها را در زندگی‌تان اجرا می‌کنید به همین دلیل باعث شده زندگی شما در گذشته گره‌های بسیاری داشته باشد.

دی

ممکن است امروز به دلیل تجمع تعداد زیادی از سیاره‌هایی در نشانتان برایتان بسیار سخت باشد به احساسات خود اعتماد کنید. ولی دیگران از این تجمع نجومی ‌بیشترین استفاده را می‌کنند و اوقات بهتری دارند. شما با صدای سرکش درونی خود که به شما یادآوری می‌کند چگونه زندگی‌تان را نامتعادل کنید درگیر هستید. شما اجازه می‌دهید عقلتان به قلبتان دستور دهد چه کار باید بکنید. 

بهمن

شما در بهترین شرایط برای خلاق بودن قرار دارید و این بستگی به خودتان دارد که بهترین راه را برای اثبات توانایی‌هایتان انتخاب کنید. این موضوع فقط جنبه تفریح و سرگرمی ندارد. به یاد داشته باشید که نمی‌توانید مسئولیت‌هایتان را کنار بگذارید. با اینکه تمایل دارید فعلاً کمی تفریح کنید، بهتر است به جای فرار از تعهداتی که دارید، ابتدا برنامه‌ریزی کنید و سپس با آگاهی کامل انتخابی هوشمندانه انجام دهید. 

اسفند

اگر واقعاً فرشته‌ها وجود داشته باشند، تمام امروز به تماشای شما می‌نشینند. به نظر می‌رسد دست نامرئی وجود دارد که در موقعیت‌های پیچیده و دشوار راه را برای شما روشن می‌کند. اکنون برای این کمک و یاری نجنگید، حتی اگر نفهمید این کمک از کجا برایتان رسیده است. مطمئن شوید اعمال شما از طرف دیگران حمایت می‌شود، بنابراین با شهامت باشید و ریسک کمک به دیگران را بپذیرید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی