[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

چه وقت باختن بود؟، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین، فجر شهید سپاسی در روزی که نباید می‌باخت، نتیجه را به مس کرمان با یک گل واگذار کرد تا سعودش به اما و اگر کشیده شود و به رتبه سوم جدول سقوط کند.
امروز فجر شهید سپاسی یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های خود را در حضور خیل عظیم تماشاگران شیرازی به نمایش گذاشت. 
فجر شهید سپاسی بارها با سرمربی‌گری کلانتری در بازی‌های مهم دست‌و‌پابسته بوده و نتیجه دلخواه را کسب نکرده است. 
انگار سرمربی فجر نمی‌تواند مرد روزهای سخت باشد و هیچ‌وقت نتوانسته کلانتر واقعی برای تیم سپاسی در بازی‌های مهم باشد. فجر در حالی اولین شکست خانگی نیم فصل دوم را تجربه کرد که سه گام با لیگ برتر فاصله داشت اما حالا با شکست مقابل مس کرمان در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌ها جایگاه دوم جدول را از دست داده و کار سختی برای بازپس‌گیری رتبه دوم از نماینده بابل دارد.
هفته سی‌و‌دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر دیروز با برگزاری 9‌دیدار در شهرهای مختلف به انجام رسید و در مهمترین بازی، فجرسپاسی در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با یک مغلوب مس کرمان شد. به این ترتیب و با توجه به پیروزی خونه‌به‌خونه برابر شهرداری ماهشهر، تیم مازندرانی با کسب 60امتیاز به رتبه دوم جدول صعود کرد.
نفت مسجدسلیمان هم که می‌توانست با پیروزی در بازی دیروز خود صعود به لیگ برتر را جشن بگیرد، در مقابل نساجی مازندران در زمین خود با تساوی بدون گل متوقف شد تا کارش به دو هفته پایانی کشیده شود. نساجی هم با توجه به شکست فجرسپاسی در بازی همزمان، مدعی باقی ماند تا دیدار هفته آینده این دو تیم از حساسیت بسیار زیادی برخوردار باشد.
بادران تهران چهارمین تیم مدعی صعود هم با هفت گل صبای قم را در هم کوبید تا با 56‌امتیاز امیدهای کمرنگ خود را همچنان حفظ کند. همچنین تیم برق جدید فارس که میهمان تیم آلومینیوم اراک بود با یک گل بازی را به این تیم واگذار کرد و همچنین رتبه دوزادهمی جدول را هم به حریف اراکی خود تقدیم کرد و خود در رتبه سیزدهم ایستاد. اما علی‌رغم این شکست، تمامی احتمالات سقوط این تیم بالاخره از بین رفت. بازیکنان فجرسپاسی در بازی مقابل مس کرمان: پیمان سلمانی، سیداحمد حیات‌منش، جلال عبدی، علی مصلی‌نژاد، احسان جودکی، محمدرضا زینال‌خیری، امین شجاعیان، بهروز هوشمند، شاهین مجیدی، امین مشایخ و محمدمهدی نظری
ذخیره‌ها: میلاد احمدیان، حمید جوکار، عباس بوعذار، محمدحسین کریمی، میلاد صفایی و بهرام احمدی
اسامی بازیکنان برق جدید در بازی مقابل آلومینیوم اراک: حسین ملک‌علیایی، محمدنوید زرنگار، ابراهیم مرادی، رسول بهاروندی، وحید جلالی‌نیا، وحید شاکر، مجید جلالی‌فر، میثم شاه‌مکوندزاده، سیامک کوهنورد، محمدرضا احمدی و میلاد تاجی
ذخیره‌ها: سجاد خوگر، فرزان دانا، محمد علی‌مردانی، مرتضی سنجانکی و مهدی پورسلاخ
هفته سی‌و‌دوم و ماقبل پایانی رقابت‌ها روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود و در سه بازی بسیار حساس، فجرسپاسی در قائم‌شهر میهمان نساجی است، نفت مسجدسلیمان در تهران به مصاف بادران می رود و خونه‌به‌خونه در کرج میهمان اکسین البرز خواهد بود.
در جدول رده‌بندی نفت مسجدسلیمان با 64‌امتیاز صدرنشین است و برای قطعی کردن صعود خود به یک امتیاز از دو بازی آینده نیاز دارد. خونه‌به‌خونه با 60امتیاز دوم است و فجرسپاسی و نساجی با 58‌امتیاز در رتبه‌های سوم و چهارم قرار دارند. بادران تهران هم با 56‌امتیاز تیم پنجم است و همچنان امید اندکی برای صعود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی