[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

کمک به رفع مشکلات سلامت با افزایش توجه به رشته اطفال، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین آغاز به کار دومین کنگره کودکان استاد امیرحکیمی، بر اهمیت پرداختن به رشته اطفال، به عنوان سنگ بنای رفع مشکلات سلامت جامعه، تأکید کرد.
به گزارش «وب دا» در شیراز، علی بهادر با اشاره به اهمیت رشته تخصصی اطفال گفت: امروزه نیاز است به رشته تخصص اطفال توجه بیشتری شود؛ زیرا این رشته در سلامت و بهداشت جامعه نقش اساسی ایفا می‌کند. او افزود: لازم است دانشجویان نخبه پزشکی برای ادامه تحصیل، به سمت رشته‌های مهمی هدایت بشوند که جامعه نیازمند آنان است و این نکته، اولویت انتخاب آنان باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، وجود استادانی مانند امیرحکیمی و زنده‌یاد رضا قریب در دانشگاه علوم پزشکی را به عنوان الگوهایی برای رشته اطفال معرفی کرد و ادامه داد: ضرورت جامعه پزشکی این است که دانشجویان این افراد را به عنوان الگوی فعالیت خود قرار بدهند.
 بهادر بخش اطفال دانشگاه علوم پزشکی شیراز را به عنوان یکی از بخش‌های مهم در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی کرد که متخصصان این رشته با طی کردن دوره‌های مختلف در این گروه، کار ارائه خدمت را آغاز می‌کنند.
دومین کنگره کودکان استاد امیرحکیمی، از صبح دیروز، بیست‌و‌هشتم فروردین، در شیراز آغاز به کار کرده و تا سی‌و‌یکم فروردین نیز ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی