[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

درد ریشه دندان را با این روش درمان کنید، روزنامه شیراز نوین

یکی از بدترین درد‌هایی که به سراغ انسان می‌آید، دندان‌درد است. این درد نه تنها دندان، بلکه صورت و فک را نیز درگیر می‌کند و تحمل آن بسیار سخت است. یکی از بهترین روش‌ها برای درمان درد ریشه دندان، استفاده از گیاهان دارویی است. شما می‌توانید با استفاده از برگ و روغن برخی از گیاهان درد ریشه دندان را تسکین دهید.
پوسیدگی دندان یکی از علل مهم دندان درد است، اگرچه فقط این مورد نیست. عفونت، خرد کردن چیزی با دندان و ضربه به دندان همه اینها باعث دندان درد می‌شود. ممکن است در چنین شرایطی به داروخانه بروید و از مسکن‌ها و داروهای بیهوشی استفاده کنید که برای کل بدن مضر است.
هزاران سال است که از میخک به عنوان دارو در تسکین دندان درد استفاده می‌شود که ارزان و تأثیرگذار هم هست. یک داروی بیهوشی بسیار قوی است که باعث توقف دندان درد از ریشه و استرلیزه کردن دهان و دندان می‌شود. دندان‌پزشکان امروزه از این محصول استفاده می‌کنند.
روغن گیاهی برای درمان درد ریشه دندان
روغن میخک، پنبه، نصف قاشق چای‌خوری روغن زیتون
توجه: دهان را خوب با آب گرم شستشو دهید، طوری که هیچ موادی داخل دندان‌ها گیر نکرده باشد.
روغن میخک باید با احتیاط مصرف شود. برای استفاده از روغن میخک مستقیم از شیشه حاوی روغن می‌توان یک سواب پنبه را درب شیشه گذاشت و آن را آغشته نمود. سپس با دقت اطراف ناحیه دردناک را مالش داد.
برخی متخصصان طب سنتی توصیه می‌کنند می‌توان کمی روغن زیتون هم به پنبه اضافه کرد.
اگر درد دندان از عصب باشد، این فرایند فوق‌العاده مؤثر است.
در این مورد سعی کنید پنبه آغشته به روغن میخک را با قرار دادن در داخل حفره دندانی، در محل عصب قرار دهید.
چگونه از برگ میخک برای رفع دندان درد استفاده کنیم؟
بعد از اینکه دهان را کاملاً با آب نمک گرم شستید، 2 یا 3میخک در دهان قرار دهید وقتی که نرم شد آن را بجوید تا روغن پس بدهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی