[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

شما امروز با خودتان درگیرید و این درگیری بین برنامه‌ریزی دقیق و بی‌اختیار بودن شماست. شما مهارت‌های مدیریتی بسیار خوبی دارید و می‌توانید اطلاعات مختلفی را سازماندهی کرده و باعث شوید دیگران شما را در محور قرار بدهند. شاید کسی به شما تلفن نزند تا از شما بخواهد گروه مورد علاقه خود را آغاز کنید، اما حداقل برای دعوت غیرمنتظره‌ای خود را آماده کنید.

اردیبهشت

این روزها استرس شدیدی بر شما غلبه کرده است. شما تلاش‌های زیادی برای کنترل این استرس انجام می‌دهید، اما متأسفانه نمی‌توانید از دل نگرانی‌تان کم کنید. پس بهتر است دیگر به این موضوعات فکر نکنید. این نگرانی‌ها در رفتارهای شما تأثیر مستقیمی دارند و باعث می‌شوند شما رفتار یا صحبت‌هایی انجام دهید که بعد از انجام آنها پشیمان شوید.

خرداد

در محل کار تصمیم‌گیری خیلی سخت است، زیرا شما دو جنبه از مسائل را می‌بینید و به آن توجه دارید. اما فقط به این دلیل شما نظرات چندگانه‌ای در رابطه با موضوع دارید به این معنی نیست که همه آنها خوب هستند. به سبک و سنگین کردن و فکر کردن درباره این انتخاب‌ها ادامه دهید، اما جواب نهایی خود را به بعدازظهر موکول کنید که ماه به برج عقرب وارد می‌شود.

تیر

شما امروز با یک نفر ارتباطی برقرار کرده‌اید که تمام حواستان را برانگیخته کرده، تمام قواعد معمول را درهم شکسته و شما را از انزوا خارج کرده است. توانایی خاص به وجود آوردن چیزهای جدید، حتی اگر موضوعاتی غیرواقعی به نظر برسند، مسائلی هستند که شما دوست دارید در مورد آنها با زوج خود صحبت کنید. هرقدر بیشتر درمورد افکارتان صحبت می‌کنید، راه‌حل‌های خیلی خوبی برای مشکلاتتان کشف می‌شوند.

مرداد

هدف‌گذاری در کار کافی نیست؛ شما باید امروز حرکت را آغاز کنید و تصمیمات خوبتان را به عمل تبدیل کنید. ماه جدید نشان شما در دهمین خانه از شغل شما قرار دارد، بنابراین واقعاً شرم‌آور است با وجود این منبع قدرتمند، حرکت و مسیر روشنی آغاز نکنید. نگران نباشید که چقدر کار می‌توانید انجام دهید یا چگونه و تا کجا باید به این سفر ادامه دهید. همیشه اولین قدم است که بیشترین ارزش را دارد.

شهریور

شما بیش از حد واقع‌بین هستید، بهتر است برای پیشبرد افکارتان گاهی ایدئال‌گرا نیز باشید. شما اصلاً به رویاهایتان اجازه نمی‌دهید وارد ذهن شما شوند، اما برای اینکه انگیزه‌ای برای پیشرفت مقاصدتان داشته باشید، به رویاپردازی احتیاج پیدا می‌کنید. شما بیشتر به فکر امروزتان هستید، باید برای ﺁینده‌تان نیز برنامه‌ریزی داشته باشید. در زندگی، کیفیت را فدای کمیت می‌کنید اما این روش درستی نیست.

مهر

اگرچه امروز سرتان بیش از اندازه شلوغ است، از این وضعیت ناراضی نیستید. امروز دوستی سرزده نزد شما می‌آید و خبرهای مهمی به گوشتان می‌رساند. شما نیز ذهنتان درگیر می‌شود و به دنبال اخبار بیشتری از آن هستید. حواستان باشد تا اطمینان کامل، هیچ تصمیمی نگیرید. اگر به فکر خرید هدیه‌ای برای عشق زندگی‌تان هستید، امروز روز خوبی است.

آبان

امروز برایتان کمی سخت‌تر از روزهای دیگر خواهد گذشت. این کار شما نیست که بیشتر شده، بلکه انرژی‌تان است که چیزی از آن باقی نمانده است. وقت آن است که به خودتان استراحت دهید. مطمئن باشید با یک روز کار نکردن شما هیچ اتفاق بدی رخ نخواهد داد. به جای آن، ذهنتان فرصت کافی برای استراحت خواهد داشت و از روزهای بعد با انرژی بیشتری کار خود را ادامه می‌دهد.

آذر

امروز انعطاف‌پذیرتر از روزهای دیگر هستید. فهرستی از کارهایی دارید که باید انجامشان دهید اما عجله نکنید. چیزی که امروز بیش از همه اهمیت دارد، به دست آوردن اطلاعات جدید است. با اطلاعاتی که به دست می‌آورید، می‌توانید قدم‌های بزرگی بردارید که در موفقیت کاری‌تان نیز تأثیر بسزایی خواهد داشت. امروز برای انتخاب تفریح یا سرگرمی‌جدید روز مناسبی است.

دی

امروز تغییرات خلقی شما باعث ایجاد مانع بر سر راه شما نمی‌شود. خوشبختانه، شما قادرید نیازهای شخصی‌تان را برای خودتان نگه دارید، ولی توجه داشته باشید که آنها مزاحم امور کاری شما نمی‌شوند. اما این مسئله به معنای این نیست که شما احساسات خود را نادیده می‌گیرید. فقط قبل از اینکه واکنش نشان دهید بررسی کنید و ببینید چه چیزی مناسب آن موقعیت است. 

بهمن

امروز برای شما روزی پر از اتفاقات عجیب است. در حالی که اورانوس طی سال‌های اخیر مدام دور و بر نشانه شما می‌چرخیده، شما سهم زیادی از این اتفاقات هیجان‌انگیز داشته‌اید و آنها را وارد زندگی شخصی خود کرده‌اید. حالا که این تغییرات شما را به اوج رسانده‌اند، هر مانع دیگری که جلوی شما را می‌گیرد و شما را از زندگی کردن با استفاده از بهترین استعدادهایتان بازمی‌دارد، از بین ببرید.

اسفند

اگر به دنبال فرصتی برای پیشرفت هستید، امروز وقت آن رسیده است. شما فرصت‌های زیادی از دست داده‌اید اما نباید از این به سادگی بگذرید. تمام تمرکز خود را بر کاری که در ذهنتان نقش بسته بگذارید و مطمئن باشید به نتیجه مطلوب دست خواهید یافت، البته اگر عجول نباشید. یکی از اعضای خانواده‌تان به کمک شما محتاج است. بهتر است قبل از هر کاری او را به بیرون از خانه ببرید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی