[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

تصمیم غیرمنتظره درباره لیگ وزنه‌برداری، روزنامه شیراز نوین

۸‌تیم برای حضور در لیگ برتر وزنه‌برداری در سال ۹۷ اعلام آمادگی کردند. به گزارش «ورزش سه»، اولین جلسه هماهنگی و هم‌اندیشی سازمان لیگ برتر با حضور مسئولان کمیته مسابقات و نمایندگان باشگاه‌های متقاضی شرکت در لیگ جوانان و بزرگسالان، عصر روز گذشته‌(سه‌شنبه‌28‌فروردین‌ماه) در محل سالن جلسات فدراسیون وزنه‌برداری برگزار شد.
در این جلسه 8‌تیم برای شرکت در مسابقات لیگ بزرگسالان و 10‌تیم برای حضور در رقابت‌های لیگ جوانان فصل 97 اعلام آمادگی خود را به کمیته برگزاری مسابقات ارائه کردند.
برهمین اساس، امسال مسابقات لیگ برتر دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از اوایل تیرماه برگزار خواهد شد. همچنین با توجه به تراکم مسابقات بین‌المللی در سال‌97 و اهمیت بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی، لیگ برتر بزرگسالان چهار هفته‌ای خواهد بود و ضمناً لیگ جوانان هم سه‌هفته به طول خواهد انجامید.
زمان مسابقات در حالی تیرماه اعلام شده که در سال‌های قبلی این رقابت‌ها در ۶‌ماهه دوم سال برگزار می‌شد و اواخر سال۹۶ هم شاهد معرفی قهرمان لیگ گذشته بودیم. این بار اما فدراسیون تصمیم گرفته قبل از شروع مسابقات بین‌المللی لیگ برتر را به صورت محدود و فشرده برگزار کند. 
در این نشست مقرر شد باشگاه‌های که اعلام آمادگی خود را به کمیته مسابقات ارائه کردند تا 25‌اردیبهشت فرصت خواهند داشت تا با دریافت مجوزهای لازم از سوی فدراسیون وزنه‌برداری، شرایط لازم برای شرکت در مسابقات لیگ برتر رده سنی جوانان و بزرگسالان سال 97 هموار کنند. برهمین اساس باشگاه‌ها از 25‌اردیبهشت ماه تا 20‌خردادماه مهلت دارند با ورزشکاران مورد نظر خود قرارداد بسته و به فدراسیون ارائه کنند.
نام باشگاه‌های که روز گذشته اعلام آمادگی خود را به کمیته مسابقات و لیگ فدراسیون وزنه‌برداری اعلام کردند، به شرح زیر است: 
در رده بزرگسالان:
1- بیمه رازی 2- تعاونی انقلاب شهریار 3- رعد پدافند 4- ملی حفاری اهواز 5- عقاب نیروی هوایی 6- مناطق نفت خیز جنوب خوزستان 7- نیروی زمینی ارتش 8- هیئت وزنه‌برداری استان آذربایجان غربی
در رده سنی جوانان:
1- تعاونی انقلاب شهریار 2- رعد پدافند 3- ملی حفاری اهواز 4- عقاب نیروی هوایی 5- کوثر ساری 6- مناطق نفت خیز جنوب خوزستان 7- نفت و گازمسجد سلیمان 8- نور همدان 9- نیروی زمینی ارتش 10- هیئت وزنه‌برداری استان البرز

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی