[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

نمی‌توانند با برخی صحبت‌ها از بلندگوهای رسمی، جایگاه سپاه را تضعیف کنند ، روزنامه شیراز نوین

سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین همزمان با روز پاسدار و ولادت امام حسین‌(ع) با حضور در مسجد امیر‌المومنین شهرک محلاتی تهران طی سخنانی ضمن تبریک ایام با سعادت ولادت امام حسین(ع) اظهار داشت: معصومین این ویژگی را دارند که انسان‌ها را از امواج پرتلاطم فتنه‌ها به ساحل نجات و سعادت برسانند.
به نوشته فارس، سردار غیب پرور گفت: حسین بن علی‌(ع) کشتی عظیم نجات بخشی است که توسل به آن مقام بزرگ رستگاری را در‌پی خواهد داشت.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به انقلاب اسلامی ایران تأکید کرد: پس از قرن‌های متمادی امام خمینی توانست بروز و ظهور جلوه‌ی حسینی را بار دیگر محقق کند و انقلاب اسلامی به واسطه رهبری امام و حضور بصیرانه امت پدید آمد.
وی نقش مردم را در انقلاب بی‌نظیر خوانده و تأکید کرد: مردم امام را فهمیدند و پای امام عزیزشان ایستادند و در این مسیر از هیچ کوششی در تقویت انقلاب فروگذار نکردند.
سردار غیب پرور با اشاره به مقام شامخ شهیدان اظهار داشت: مردان مرد این سرزمین که شهیدان والا مقام هستند، اسطوره به معنی افسانه و خیال نبوده بلکه اسوه‌هایی ستودنی هستند که در مراحل مختلف زندگی بایستی به سیره و مرام آنها توجه کرد.
وی با اشاره به صحبت‌های اخیر یکی از مسئولان تأکید کرد: پاسداران ناب انقلاب اسلامی از روز اول عهد و پیمان با مولای خویش بسته که پای ولایت و انقلاب بایستد و اعلام برخی صحبت‌ها از بلند گوهای رسمی‌کشور قطعاً نمی‌تواند جایگاه سپاه را تضعیف کند، چرا‌که جامعه پاسداری، پای انقلاب و رهبری ایستاده است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به صدور انقلاب اسلامی در سایر ملل و کشور‌ها تأکید کرد: مردمان خارج از جمهوری اسلامی قدر انقلاب اسلامی را شاید خیلی بیشتر بدانند که بخش اصلی این اتفاق را مدیون پاسداران عزیز هستیم.
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج افزود: انقلاب اسلامی مدیون مجاهدت‌های رزمندگان است نه مدیون سیاست بازی سیاسیون. وی با اشاره به قدر و جایگاه و مقام پاسداری گفت: پاسداران انقلاب اسلامی باید قدر خود را بدانند و باید هرچه می‌توانیم ارتباطمان را با اهل بیت تقویت کرده و بدانیم عاقبت بخیری ما در اتصال به وجود امام خامنه‌ای عزیز است.
سردار غیب پرور در همین خصوص ادامه داد: کلام رهبری نباید روی زمین بماند چرا که خسران واقعی آن است که به کلام ولایت عمل نشود و از فیوضات این کلام نورانی خود را بی‌بهره بگذاریم.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شعار سال، که حمایت از کالای ایرانی هست تصریح کرد: عدم توجه به ظرفیت‌های داخل، ظلم بوده و بسیج در حوزه بهره‌مندی از متخصصان برای پیشرفت کشور بارها و بارها اعلام آمادگی کرده است.
وی با اشاره به وجود دویست هزار مهندس بسیجی تأ‌کید کرد: مهندسان بسیجی ما آماده فعالیت در تقویت نظام با طرح‌های آماده و بسیار بزرگی هستند، که اگر عرصه باز شود قطعاً این نیروهای مؤمن مشکلات کشور را حل خواهند نمود.
رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان سخنان خود تأکید کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی بارها و بارها دیده‌ایم افرادی که از رهبری فاصله گرفتند، عاقبت بخیر نشدند و قطعاً سعادت از آن کسی است که همواره در کنار ولایت و گوش به فرمان رهبری معظم انقلاب باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی