[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

حمله باشوی آبی‌ها به رکورد رؤیایی، روزنامه شیراز نوین

با وجود جدایی فرهاد مجیدی از اتحاد کلبا، همچنان مهدی قایدی در قامت یک ستاره در ترکیب این تیم اماراتی مشغول درخشش است.
به گزارش فوتبال 360، رقابت‌های لیگ برتر امارات برای علاقه‌مندان به فوتبال در ایران با شرایطی ویژه دنبال می‌شود؛ چراکه 3 تیم اماراتی از حضور بازیکنان ایرانی در ترکیب خود بهره می‌برند. احمد نوراللهی که در هفته‌های گذشته عملکردی خیره‌کننده داشته، عضوی از تیم الوحده امارات است، سعید عزت‌اللهی در بازار نقل‌وانتقالات زمستانه به شباب‌الاهلی امارات پیوسته و برای مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها به میدان می‌رود و مهدی قایدی هم عضو تیم اتحاد کلبا است.
قایدی که در ابتدای فصل با پافشاری فرهاد مجیدی به عضویت تیم اتحاد کلبا در آمد، حالا بزرگترین حامی‌اش را در کنار خود نمی‌بیند. با وجود جدایی توافقی فرهاد مجیدی از هدایت اتحاد کلبا، مهدی قایدی همچنان یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب اتحاد کلبا محسوب می‌شود و ستاره ایرانی به دنبال آن است تا با ثبت روندی کم‌نوسان، به دوران موفق حضورش در تیم اماراتی ادامه بدهد. بررسی آمار و ارقام قایدی در طول هفته‌های گذشته نشان می‌دهد که ستاره ایرانی توانسته در رسیدن به هدف خود که درخشش و تأثیرگذاری در روند گل‌های اتحاد کلباست، موفق عمل کند.
*قایدی در غیاب مجیدی هم می‌درخشد
مهدی قایدی با وجود جدایی فرهاد مجیدی از هدایت اتحاد کلبا توانسته موقعیت خود در ترکیب اولیه زرد و مشکی‌پوشان را حفظ کند. قایدی که در روز پایان همکاری مجیدی با تیم اماراتی، تک‌گل تیمش را برابر البطائح به‌ثمر رساند، بعد از پایان همکاری مجیدی با تیم اماراتی، توانست در جدال با العین امارات در لیگ‌کاپ امارات، روی یکی از 2 گل تیمش برابر العین مؤثر باشد و بعد از آن او در نبرد با الجزیره امارات که 2 روز قبل برگزار شد، توانست هم یک گل بزند و هم یک گل برای تیمش ساخت تا روی هر 2 گل کلبایی‌ها نقش‌آفرین باشد!
*باشوی ایرانی کفش طلا می‌خواهد!
ستاره ایرانی اتحاد کلبا با درخشش خیره‌کننده‌ای که مقابل الجزیره امارات داشت، توانست به سیر صعودی خود در جدول گلزنان فصل جاری لیگ برتر امارات ادامه بدهد و حالا او با 8 گل زده، جزو برترین گلزنان این فصل رقابت‌ها محسوب می‌شود. لابا، مهاجم العین با 11 گل زده، برترین گلزن فصل جاری لیگ برتر امارات است و بعد از او، لیما و عمر خریبین توانسته‌اند 10 گل به‌ثمر برسانند و علی مبخوت هم ستاره 9 گُله لیگ برتر امارات است. با توجه به تراکم گلزنان در لیگ برتر امارات، قایدی تنها 3 گل با صدر جدول گلزنان فاصله دارد و ستاره ایرانی این فرصت را دارد تا بتواند با حفظ روند درخشان خود، در قامت برترین گلزن فصل کارش را پیش ببرد و به کفش طلای رقابت‌های باشگاهی امارات دست پیدا کند.
*بهترین فصل قایدی در امارات رقم می‌خورد؟
قایدی فصل گذشته به صورت قرضی عضو تیم استقلال تهران بود و توانست برای این تیم در 35 مسابقه(در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام) 12 گل به‌ثمر برساند. حالا ستاره ایرانی در فصل جاری برای اتحاد کلبا در 22 مسابقه در تمامی رقابت‌ها به میدان رفته که 9 بار در قامت گلزن توانسته بدرخشد. با توجه به آمار به ‌ثبت رسیده از مهدی قایدی، او این فرصت را دارد تا رکورد گل‌های زده‌اش در استقلال را بشکند و بهترین فصل دوران فوتبالی خود را در اتحاد کلبا بگذراند؛ آن‌هم در حالی‌که اتحاد کلبا در جمع تیم‌های پایین‌جدولی لیگ برتر امارات حضور دارد، اما با این وجود، قایدی توانسته با عملکردی خیره‌کننده نگاه‌ها را به سوی خود جلب کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی