[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

ذوالفقارنسب: سرمربی تیم المپیک ایرانی باشد بهتر است ، روزنامه شیراز نوین

کارشناس فوتبال ایران گفت: اعتقادم این است که مربی ایرانی که استقلال کاری داشته باشد برای تیم امید مناسب‌تر از سرمربی خارجی است. ذوالفقارنسب: سرمربی تیم المپیک ایرانی باشد بهتر است و نباید با تیم زیر 21‌سال به بازی‌های آسیایی برویم.
بیژن ذوالفقارنسب در واکنش به اظهارات اخیر حمید استیلی، مدیر تیم المپیک کشورمان مبنی بر اینکه سرمربی این تیم باید خارجی باشد عنوان کرد: با تمام احترامی‌ که برای دوست خوبم حمید استیلی قائلم، اعتقادم این است برای انتخاب سرمربی خارجی زمان زیادی نداریم و از این‌رو بهتر است تیم المپیک کشورمان به یک مربی کاربلد ایرانی که شناخت خوبی هم از بازیکنان جوان و این رده سنی دارد، سپرده شود. مربی ایرانی در این فرصت باقیمانده تا شروع بازی‌های تیم المپیک می‌تواند تأثیرگذاری به مراتب بیشتری داشته باشد.
وی راجع به اینکه استیلی نظرش این است که تیم زیر 21‌سال به مسابقات آسیایی برود تا پشتوانه خوبی برای تیم المپیک کشورمان باشد یادآور شد: فکر کنم در بازی‌های آسیایی قبل با مربی خارجی وارد این مسابقات شدیم و در آن مقطع هم این صحبت مطرح شد که بازیکنان زیر 21‌سال این المپیک را همراهی کنند و اتفاقاً تعدادی از بازیکنان این رده سنی نیز تیم ملی را همراهی کردند که در نهایت نتایج خوبی نگرفتیم. در ادامه به المپیک هم صعود نکردیم. پس بهتر است در بازی‌های آسیایی که سطح آن چیزی از جام ملت‌ها کم ندارد با تیمی ‌متشکل از نفرات شایسته شرکت کنیم تا به مانند دوره‌های قبل نتایج خیلی خوبی کسب کنیم و تیم المپیک هم راه خودش را برود.
کارشناس فوتبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: به نظر من مربیان خوبی در کشور داریم که در کارشان استقلال دارند و اگر حمایت لازم از آنها صورت بگیرد و امکانات هم برای‌شان فراهم شود می‌توانند فوتبال کشورمان را بعد از‌سال‌ها به المپیک ببرند.
وی در پایان در مورد اینکه چرا همواره رابطه خوبی بین سرمربیان امید و تیم ملی بزرگسالان نبوده است یادآور شد: در این مورد فقط می‌توان گفت کارلوس کی‌روش میهمان ویژه کشورمان است و چه با مربیان داخلی و چه خارجی شاغل در کشورمان ارتباط خوبی ندارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی