[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

تیم یونکس دووفورزای شیراز قهرمان لیگ بدمینتون بانوان و آقایان فارس، روزنامه شیراز نوین

بنابه گزارش روابط عمومی هیئت بدمینتون استان فارس، بعد از سه ماه رقابت بین سی‌ویک تیم بانوان و آقایان، تیم‌های یونکس دوو فورزای شیراز قهرمان اولین دوره لیگ بدمینتون بانوان و آقایان استان فارس شدند.
عباس حاجی‌زاده رئیس هیئت بدمینتون استان فارس اظهار داشت که برای اولین بار لیگ بدمینتون استان در بهمن ماه با حضور ۱۷تیم بانوان و ۱۴تیم آقایان در چهارگروه چهار و پنج تیمی شروع شد.  
حاجی‌زاده افزود: مرحله اول اولین دوره لیگ بدمینتون فارس جام فجر به صورت رفت و برگشت برگزار شد که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد راه یافته و در دو گروه چهارتیمی به صورت رفت و برگشت به رقابت پرداختند که در پایان این مرحله تیم‌های یونکس یک و فورزا و یونکس دو ازشیراز و هیئت بدمینتون پاسارگاد در قسمت بانوان و تیم‌های زست جهرم و فورزا و کاوازاکی و کیان اسپورت شیراز در قسمت آقایان به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند. 
وی در ادامه گفت که مرحله نهایی اولین دوره لیگ بدمینتون فارس جام فجر به میزبانی شهرشیراز برگزار شد که که در قسمت بانوان تیم‌های یونکس دو و فورزا  و در قسمت آقایان تیم‌های فورزا و کاوازاکی با شکست حریفان خود به فنیال راه یافتند و در فنیال نیز در قسمت بانوان تیم یونکس دو با نتیجه دو بر صفر توانست از سد فورزا بگذرد و قهرمان این دوره از مسابقات شود. در فنیال آقایان هم تیم فورزا توانست با نتیجه دوبرصفر تیم کاوازاکی را شکست دهد و به عنوان قهرمان اولین دوره لیگ بدمینتون فارس جام فجر دست یابد. 
تیم یونکس یک در قسمت بانوان و تیم زست جهرم در قسمت آقایان مقام سوم این دوره از لیگ را کسب نمودند.
اولین دوره لیگ بدمینتون فارس جام فجر به میزبانی شهرستان‌های فسا و فیروزآباد و پاسارگاد و شیراز برگزارشد.
اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور پاک‌فطرت و دودمان، عضو شورای شهر شیراز و قریشی معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان و رئیس و اعضای هیئت استان و شیراز و تماشاگران پورشور شیرازی برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی