[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

آیین تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس در نی‌ریز، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت ایام ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) از پرسنل جانباز شاغل در آموزش و پرورش نی‌ریز تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش نی‌ریز، مدیر آموزش و پرورش در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس گفت: امنیت و آرامش حاکم بر جامعه، نتیجه ازخودگذشتگی و ایثار رزمندگان و شهدای والامقام دوران جنگ تحمیلی است. 
احمد قره‌چاهی افزود: در دوران دفاع مقدس با وجود اینکه تمام دنیا از دشمن ما حمایت می‌کردند، رزمندگان اسلام با اتکا به قدرت لایزال الهی سنگرهای دشمن را یکی پس از دیگری فتح می‌کردند. 
وی گفت: برگزاری همایش‌ها و یادواره‌های شهدا و تجلیل از جانبازان دوران دفاع مقدس، کمترین کاری است که می‌توان برای این عزیزان انجام داد. 
این جانباز جنگ تحمیلی که هنوز با آثار آزاردهنده جنگ تحمیلی دست‌وپنجه نرم می‌کند تصریح کرد: جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا حق بسیار بزرگی به گردن جامعه دارند که باید با برگزاری آیین تجلیل از این عزیزان، فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های بعدی انتقال دهیم. 
در این مراسم که با حضور همسران این عزیزان برگزار و با همت کارشناس ستاد شاهد و ایثارگران برنامه‌ریزی شده بود، از سه تن از پرسنل شاغل در مدیریت آموزش و پرورش نی‌ریز با اهدای هدایایی تقدیر و قدردانی شد.
روابط عمومی آموزش‌وپرورش نی‌ریز

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی