[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 در بارندگی‌های اخیر شهر شیراز شاهد اشتباه هواشناسی مبنی بر سیل و طوفان بی‌سابقه بودیم. مدتی پیش هم رئیس هواشناسی تهران اعلام کرده بود که به دلیل پارازیت‌ها قادر به پیش بینی صحیح هوا نیستند. آیا در شیراز هم این مسئله وجود دارد. لطفاً پیگیری فرمائید.
روستا 
 وضعیت مسکن مهر صدرا اصلاً خوب نیست. بسیاری از فرعی‌ها هنوز آسفالت نشده و جمع آوری زباله‌ها با تأخیر انجام می‌شود. همه مشکلات شهری در اینجا به صورت یکجا جمع شده است و کسی پاسخگوی ما نیست. خواهشمندم به اقشار مستضعف جامعه نیز توجه کنید.
ساکن مسکن مهر صدرا 
 از مردم شیراز خواهشمندم همچنان در مصرف آب صرفه جویی کنند. میانگین بارش نصف پارسال است و خطر بی‌آبی و جیره بندی هنوز منطقه را تهدید می‌کند.
ملک محمدی 
 قابل توجه مسئولین: مشکل مردم ما کمبود پوشاک شب عید و میوه نیست. مشکل ما وضعیت نامناسب اقتصادی ملت است. هر روز سفره بسیاری از خانواده‌ها کوچک تر می‌شود و بر قشر فقیر اضافه می‌شود. لطفاً اختلاف نظرهای شخصی را کنار بگذارید و به فکر حل مشکلات مردم باشید.
زمانیان 
 با نگاهی به بچه‌ها در می‌یابیم که اضافه وزن در آنها در حال فراگیر شدن است. والدین باید نسبت به مسئله حساس باشند و از تهیه اسیدهای ترانس و کربوهیدرات‌های بی رویه برای فرزندانشان جلوگیری کنند. عادت بدغذایی در بزرگسالی به سختی اصلاح می‌شود و باید در کودکی نسبت به آن دقت 
کرد.
کارشناس تغذیه 
 از مردم خواهشمندیم تا در شب عید به فکر اقشار بی‌بضاعت جامعه و به خصوص خانواده‌های آبرومند باشند. مطمئناً همه ما افرادی را می‌شناسیم که آبرومند بوده و احتیاج به کمک‌های پنهانی دارند. آنها را از یاد نبریم. ثواب این کار بسیار زیادتر از اعمال دیگر است.
موسویان 
 فرمایش مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی نباید فراموش شود. همه مردم و مسئولان ملزم به رعایت و پیاده سازی قوانین و آداب آن هستند.
پیرو ولایت فقیه ، فیروزآباد

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی