[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۱
  • دوره جدید

با این شرایط باید فاتحه فوتسال را خواند ، روزنامه شیراز نوین

دروازه‌بان تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: با این وضعیت فوتسال ما رو به افول خواهد رفت اگر این روال ادامه یابد باید فاتحه فوتسال را خواند.
به گزارش میزان، مصطفی نظری در مورد منحل شدن تیم فوتسال تأسیسات دریایی اظهار داشت: قبل از اینکه لیگ تمام شود، صحبت‌هایی با ما شد که تأسیسات دریایی دیگر نمی‌خواهد تیم‌داری کند. بعد از یک هفته آمدند و تسویه حساب برگه‌ای بچه‌ها را دادند، همان موقع متوجه شدیم تأسیسات تیم‌داری نمی‌کند. با این شرایطی که در مدیریت تأسیسات ایجاد شده باید این باشگاه را منحل شده بدانیم.
 وی درباره تکلیف خودش و بازیکنان دیگر تأسیسات دریایی بعد از این اتفاق اظهار داشت: ما فعلاً تمرین می‌کنیم، اگر پیشنهادی به دستمان آمد روی آن فکر می‌کنیم، اما با نبود تأسیسات تمام فوتسال ایران ضربه می‌خورد، چون تأسیسات باشگاهی بود که بودجه بسیار خوبی داشت، حالا در نبود تأسیسات سقف قرارداد‌ها پایین می‌آید.
دروازه‌بان تیم فوتسال تأسیسات دریایی در خصوص اینکه آیا پیشنهادی به او شده است، گفت: من تازه به ایران رسیدم و فوتسال هم که فعلاً در خواب به سر می‌برد، من هم فعلاً تمرین انفرادی انجام می‌دهم، تا ببینیم وضعیت در آینده چه می‌شود.
نظری درباره اینکه در این مدت با وحید شمسایی در تماس بوده تأکید کرد: بله با وحید در تماس هستم، چون با او هم رفیق هستم و هم مربی من بوده.
وی در پایان در مورد اینکه با نبود تأسیسات دریایی چه بر سر فوتسال ایران می‌آید، خاطرنشان کرد: همه فوتسال منتظر هستند که وضعیت تأسیسات دریایی چه می‌شود، اما من شنیدم که به غیر از تأسیسات چند تیم دیگر هم نمی‌خواهند تیم‌داری کنند. با این وضعیت فوتسال ما رو به افول خواهد رفت اگر این روال ادامه یابد باید فاتحه فوتسال را خواند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی