[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

۲‌سناریوی عجیب قتل، بخاطر یک زن مطلقه، روزنامه شیراز نوین

درگیری مرگبار در خیابان خزانه پسر نوجوانی را از پای در آورد و کارآگاهان پس از دستگیری مظنون اصلی پرونده در برابر دو سناریوی مرموز قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت‌23 جمعه‌24 فروردین ماه امسال درگیری خونینی در فلکه چهارم خزانه- کوچه نعیمی ‌به کلانتری‌160 خزانه اعلام شد‌. 
بلافاصله مأمورین کلانتری در محل حاضر و در همان بررسی اولیه مشخص شد جوانی 17‌ساله بر اثر اصابت ضربات جسم تیز به قتل رسیده است‌.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران‌، تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در همان تحقیقات میدانی اولیه‌، عامل جنایت به نام ناصر‌. ع (‌27ساله‌) مورد شناسایی قرار گرفت‌.
تحقیقات میدانی‌:
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت با شناسایی شاهدان صحنه‌ی جنایت به تحقیق از آنها پرداختند‌. دختر و پسر جوانی که به همراه مقتول در درگیری حضور داشتند در اظهاراتی مشابه عنوان کردند که درگیری مابین مقتول و یکی از جوان‌های محل و پس از اعتراض مقتول به نحوه نگاه کردن این شخص (‌قاتل‌) به دختر جوان همراه وی آغاز شد‌.
-‌روایت اول از پرونده‌:
دختر جوان که زن مطلقه‌ای است در اظهاراتش به کارآگاهان گفت‌: زمانیکه ناصر مرا به نزدیکی خانه‌مان رساند‌، من از موتور پیاده شدم‌؛ ناصر به همراه دوستش قصد ترک محل را داشت‌؛ در همین زمان یکی از جوان‌های محل که از خانه‌شان بیرون آمده بود‌، با نگاهش مرا تعقیب کرد و همین موضوع باعث شد تا ناصر به او اعتراض کرده و از موتور پیاده شود‌. به دنبال ناصر‌، دوست ناصر نیز از موتور پیاده شد و ناگهان درگیری آغاز شد‌؛ در همین زمان‌، این شخص (‌قاتل‌) به داخل خانه‌اش رفت و پس از دقایقی کوتاه با یک چاقو به خیابان آمد‌؛ او ناصر را از ناحیه ران پا با چاقو زد و دوست ناصر نیز از ناحیه‌ی صورت چاقو خورد و [‌پس از آن از محل متواری شد‌]‌.
-‌روایت دوم :
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه رسیدگی به پرونده به محل سکونت ناصر‌. ع رفته و اطلاع پیدا کردند که او بلافاصله پس از وقوع جنایت از محل متواری شده است‌؛ همزمان با آغاز تحقیقات جهت دستگیری ناصر‌، مشاوره با خانواده‌ی ناصر جهت همکاری آنها با پلیس نیز انجام شد و سرانجام در روز یکم‌اردیبهشت‌ماه‌، ناصر به همراه اعضای خانواده‌اش به اداره دهم مراجعه کرد، اما در اظهاراتش عنوان کرد که در مرگ مقتول دخالتی نداشته است‌.
ناصر در روایتی متفاوت از روایت اول ابتدا مدعی شد که در زمان انداختن کیسه زباله به داخل سطل زباله متوجه جوانی شده است که از ناحیه ران پا چاقو خورده و او به‌هیچ‌عنوان در درگیری شرکت نداشته‌!! اما در ادامه‌، در اظهارات
 جدیدی عنوان داشت‌: زمانیکه با مقتول و دوستش درگیر شدم‌، مقتول چاقوی همراه خودش را از زیر لباس خارج کرد و به سمت من حمله ور شد‌؛
 طی درگیری شدیدی که با مقتول پیدا کردم‌، ناگهان چاقو بدون آنکه دست من باشد به پای او برخورد کرد و او روی زمین افتاد و پس از آن من از محل فرار کردم‌.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم‌، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران‌، با اعلام این خبر گفت‌: بررسی اظهارات متفاوت از سوی طرفین پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و متهم اصلی پرونده با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد‌. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی