[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

دلم برای قهرمانی تنگ شده بود، روزنامه شیراز نوین

عضو تیم ملی تکواندو گفت: خدا را شکر در دو مسابقه آخر انتخابی نیز توانستم به پیروزی دست پیدا کنم تا با حضور در تیم ملی، استارتی برای کسب سهمیه المپیک‌۲۰۲۰ بزنم. مهدی خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برتری در مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: طبق نظر کادرفنی تیم ملی قرار بود هر بازیکنی از 3‌مبارزه به 2‌پیروزی دست پیدا کند به عضویت تیم ملی در بیاید. من نیز در مدتی که از تکواندو دور بودم تلاش کردم آمادگی خود را حفظ کنم تا به روزهای اوج بازگردم.
وی تصریح کرد: خدا را شکر در دو مسابقه آخر انتخابی نیز توانستم به پیروزی دست پیدا کنم تا با حضور در تیم ملی استارتی برای کسب سهمیه المپیک‌2020 بزنم و خاطره تلخ المپیک ریو را از اذهان پاک کنم.
ملی‌پوش تیم ملی تکواندو در خصوص برگزاری 6‌راند مسابقه محتاطانه مقابل عرفان ناظمی‌ در انتخابی تیم ملی عنوان کرد: تقریباً در یک سال گذشته ما در تمرینات با هم حضور داشتیم و از شگردهای یکدیگر آشنایی داشتیم. در ایران نیز همیشه مسابقات انتخابی همین‌ قدر حساس و مبارزات نزدیک بوده است. این دیدار نیز به گونه‌ای پیش رفت که به راند ششم کشیده شد و خوشحالم در نهایت با برتری من به پایان رسید.
خدابخشی در پایان در خصوص شکرگذاری خاص خود از خداوند برای پیروزی در انتخابی تیم ملی، خاطر‌نشان کرد: دو سال به هر نحوی از تیم ملی دور بودم و دیگر قصد ندارم به گذشته برگردم. انسان همیشه شکرگذار خداوند است، اما این شکرگذاری به خاطر این بود که مجدداً توانستم به عضویت تیم ملی در بیایم و برای کشورم افتخار آفرین باشم. دلم برای قهرمانی تنگ شده بود و امیدوارم از این به بعد مجدداً افتخارات خود را تکرار کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی