[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اعطای تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی به خریداران محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اعطای تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی به خریداران محصولات شرکت‌های دانش بنیان خبرداد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس مهندس شاهپور قنبری در بازدید از مجموعه صنعتی دانش بنیان در شیراز گفت: تسهیلات مناسبی با کارمزد بین 9تا 14درصد توسط صندوق نوآوری و شکوفایی به خریداران محصولات واحد‌های دانش بنیان اختصاص می‌یابد. وی افزود: محصولات تولیدی شرکت‌های دانش بنیان که به آنها تسهیلات اختصاص می‌یابد توسط صندوق نوآوری و شکوفایی مشخص و در سایت فن بازار منطقه‌ای فارس به این نشانی قابل مشاهده است: fars.techmart.ir 
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه تاکنون حدود 4865محصول تولیدی واحدهایی که محصولات دانش بنیان تولید می‌کنند مشخص شده است گفت: از این تعداد 105محصول مربوط به شرکت‌های دانش بنیان استان فارس است.
قنبری اعطای این تسهیلات را در راستای اجرای طرح توسعه بازار محصولات دانش بنیان اعلام کرد و گفت: فن بازار منطقهای فارس مستقر در مرکز خدمات کسب و کار و شهرک فناوری صنایع شیمیایی شهرک صنعتی شیراز به واحد‌های صنعتی مشاوره رایگان می‌دهد و واحد‌های متقاضی می‌توانند به این مرکز مراجعه کنند.
قنبری با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرک‌های صنعتی به عنوان اولویت اصلی مطرح و سیاست‌ها و برنامه ریزی‌ها حول این محور صورت می‌گیرد گفت: یکی از محور‌های مهم در این زمینه تقویت و حمایت از گسترش فعالیت‌های واحد‌های دانش بنیان است.
وی تصریح کرد: فن بازار منطقه‌ای فارس بسترهای لازم را برای فعالیت واحد‌های دانش بنیان فراهم کرده و در زمینه توسعه فعالیت واحد‌های دانش بنیان و نیز اخذ مجوز فعالیت برای واحد‌های متقاضی، انواع خدمات و حمایت‌های خود را انجام می‌دهد و در این زمینه شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز با اختصاص بخشی از هزینه‌ها از توسعه و گسترش فعالیت‌ها حمایت می‌کند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی