[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

صدا وسیما همراه جامعه کارگری باشد ، روزنامه شیراز نوین

در اولین روز هفته بزرگداشت کاروکارگر مدیرکل تعاون، کارواموراجتماعی، رئیس خانه کارگر و جمعی از مسئولان ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر در صداوسیمای فارس با میر کل رسانه‌ی استانی دیدار و گفتگو کردند. 
مختاری مدیر کل تعاون، کار و امور اجتماعی در این دیدار هفته کار وکارگر را فرصت مناسبی برای بیان زحمات و انعکاس مطالبات به‌حق قشر زحمت‌کش کارگری دانست وافزود‌: از صداوسیما توقع می‌رود همچون چند سال گذشته در این هفته همراه و همگام جامعه کارگری استان باشد. وی راه‌اندازی برنامه مستقل رادیویی در طول سال با نام و نشان کارگران را موضوعی مهم برای توجه بیش از پیش به خانواده بزرگ کارگری استان دانست. 
سهرابی مدیرکل صداوسیمای فارس در این دیدار با گرامیداشت یاد و نام شهدای کارگر و بزرگداشت مقام کارگران تلاش همه‌جانبه برای کرامت بخشیدن به کار و بزرگ داشتن کارگر را وظیفه‌ای همگانی دانست و رسانه‌ها را در این خصوص جلودار و پیش‌قدم شمرد و گفت: آموزه‌های غنی دینی، تجارب ملی و فرهنگ متعالی مهم دانستن کار، محتوای ارزنده‌ای برای فرهنگ‌سازی تعالی کار و پاسداشت مقام کارگر است. 
سهرابی با اشاره به جامعه بزرگ و تأثیر‌گذار کارگری در کشور و استان افزود: توجه خاص به این جامعه بزرگ، کشور را در رسیدن به خودکفایی یاری می‌دهد. 
مدیر کل صداوسیمای فارس با اشاره به درپیش بودن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تصریح کرد: در دهه چهارم انقلاب فکر و اندیشه همه ما از جمله کارگران باید معطوف به کار و تلاش برای سر بلندی میهن باشد، بنابر این شتاب جامعه کارگری در رسیدن به اهداف بلند توسعه کشور در گرو دوری از فضای سیاسی است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی