[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

وقوع ۷۶ درصد جرائم فارس در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه 76 درصد کل جرائم سطح استان در کلان شهر شیراز به وقوع می‌پیوندد، گفت: طی یازده ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد کاهش 12درصدی جرایم در شهر شیراز هستیم. 
 سردار «احمدعلی گودرزی» در جلسه جمع بندی نهایی نتایج نظارت تخصصی از فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز، بیان کرد: گستردگی کار و حساسیت مأموریت‌های پلیس در سطح کلان شهر شیراز کاملاً محسوس است. وی با بیان اینکه شهر شیراز با گستردگی وسعت خود قابل قیاس با شهرهای دیگر نیست، افزود: گستردگی حوزه‌های برخی از کلانتری‌های شیراز حساسیت کار را بیشتر نشان می‌دهد.
سردار گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: نظارت‌های تخصصی وضعیت ما را مشخص می‌کند و باید با احصاء معایب و نواقص موجود نسبت به رفع آنها اقدام شود.
این مقام انتظامی تصریح کرد: افتخار ما این است که سرباز ولایت هستیم و نقش بی بدیلی در تأمین امنیت جامعه ایفا می‌کنیم.
وی با اشاره به موضوع تحول کوپ ( کلانتری‌ها و پاسگاه ها) افزود: بیشترین نیروهای ما در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی مستقر هستند و همه باید به فرآیندها، دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها و اولویت‌های ناجا توجه ویژه‌ای داشته باشند.
فرمانده انتظامی استان فارس با تأکید بر حفظ و نگهداری تجهیزات و امکانات موجود در این مراکز، گفت: با اجرای طرح مکنا، محیط کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی مورد خوشایند سازی قرار گرفته است و باید در این راستا اقدامات اثرگذار خود را انجام دهیم. 
سردار گودرزی ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده انتظامی شهرستان شیراز و کارکنان زیر مجموعه، گفت: با وجود همه مشکلات و کمبودات موجود، خوشبختانه وضعیت امنیتی در سطح شهر شیراز مطلوب است.
سردار گودرزی در پایان بر استفاده از همه ظرفیت‌های موجود، حضور مؤثر و گشت‌های هدفمند و همچنین برخورد با خرده فروشان مواد مخدر تأکید کرد. 
در ابتدای این جلسه، سرهنگ « رضا صادقی» رئیس بازرسی استان نتایج نظارت تخصصی از فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز به همراه معایب، نواقص و محاسن هر رده انتظامی را قرائت و سرهنگ «یوسف ملک زاده» فرمانده انتظامی شهرستان گزارشی مشروح از اقدامات و عملکرد این فرماندهی ارائه داد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی