[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

ونگر: اوبلاک یکی از بهترین‌های اروپاست، روزنامه شیراز نوین

سرمربی باتجربه توپچی‌ها از تساوی ناامید کننده تیمش مقابل شاگردان سیمئونه می‌گوید. پس از تساوی 1-1 در لندن مقابل اتلتیکو مادرید، آرسن ونگر ضمن انتقاد از شاگردانش بابت اشتباهاتشان، از اینکه تیمش نتوانسته نتیجه 1-0 را حفظ کند ناراحت است. او اوبلاک را مهم ترین عامل ناکامی تیمش در بازی امشب می داند.
به نقل از وبسایت یوفا، آرسن ونگر گفت: نباید به آمار و ارقام نگاه کرد؛ باید عملکرد تیم را در نظر گرفت و ما می‌دانیم در هرجایی می‌توانیم گل‌زنی کنیم. دقیقاً همان عملکردی که می‌خواستیم به نمایش گذاشتیم، اما نتیجه نهایی در سطح کاری که انجام دادیم نیست. می دانستیم به تیمی که بسیار خوب دفاع می‌کند نباید فرصتی بدهیم. وقتی بازی 1-0 بود، آن موقعیتی که گل شد تنها فرصت تیم مقابل بود. فقط باید به کار خودمان نگاه کنیم، نتیجه 1-0 در خانه ایدئال بود. بقیه‌اش به ما بستگی داشت که مرتکب اشتباهی نشویم. این داستانی است که قبلاً هم شاهدش بودیم.
حالا با تلخی زمین را ترک می‌کنیم؛ شانس این را داشتیم که همین امشب حضورمان در فینال را قطعی کنیم ولی به اندازه کافی جدیت به خرج ندادیم و در نهایت متأسفانه گلی دریافت کردیم. نباید بازیکن خاصی را سرزنش کنیم، بلکه کل تیم در مقطعی از بازی ناامید کننده ظاهر شد و گل خوردیم. فرصت خوبی ایجاد شد که راهی فینال شویم، اما با ناامیدی از آن استفاده نکردیم و حالا باید به فکر بازی برگشت باشیم.
از نظر من، اوبلاک یکی از بهترین دروازه‌بانان اروپاست. بازی 1-0 بود و می‌توانست در عرض 5دقیقه بعد از گل اول، 2-0 شود. باید همان 1-0 باقی می‌ماند. اتلتیکو تیمی با مدافعان خوب و آمار دفاعی فوق‌العاده است؛ رکوردهای دفاعی آنها در سطح اروپا بی‌نظیر بوده و اتفاقی نیست. با این حال شانس‌های زیادی برای گل‌زنی خلق کردیم.
وقتی تیم حریف 10نفره شد اصلاً به نفع ما نبود، چراکه جریان طبیعی بازی نابود شد. حالا دقیقاً می‌دانیم که در مادرید چه می‌خواهیم؛ چیزی برای از دست دادن نداریم و باید برای پیروزی بجنگیم. تماشاگران در بازی امشب فوق‌العاده بودند و همان چیزی بود که هر تیمی در خانه می‌خواهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی