[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

حالا ۵۰درصد برای حضور در فینال شانس داریم، روزنامه شیراز نوین

 سرمربی آرژانتینی روخی بلانکوس از بازی تیمش در لندن می‌گوید. پس از کسب تساوی 1-1 در زمین آرسنال، سیمئونه از شاگردانش بابت بی‌اشتباه ظاهر شدن در خط دفاعی تمجید کرد. او معتقد است بازی کردن در ورزشگاه امارات در شرایط عادی دشوار است، چه برسد به اینکه تیمی بخواهد بیش از 80دقیقه، 10نفره در آن به میدان برود.
به نقل از وبسایت یوفا، سیمئونه گفت: بازی کردن در زمین آرسنال، در این ورزشگاه شگفت‌انگیز و مقابل تیمی با این مربی فوق‌العاده اصلاً آسان نیست، به خصوص وقتی 10نفره می‌شوید. کاری که بازیکنان اتلتیکو مادرید زیر آن فشار عجیب انجام دادند، ستودنی و فوق‌العاده بود. تماشاگرانمان، انرژی مثبتی همراه با شور و اشتیاق برای ما به ارمغان آوردند. زنده ماندن در لیگ اروپا بهترین توصیف برای این بازی است.
دیداری با بارسا را به یاد می‌آورم که فیلیپه لوئیس در دقیقه 13 اخراج شد. در دیداری دیگر در لیگ قهرمانان اروپا، تورس به همین شکل اخراج شد. این تیم چندین سال است که کارهای فوق العاده ای انجام می دهد.
بازی در این ورزشگاه زیبا و مقابل این آرسنال هجومی که هر دقیقه به سمت جلو حرکت می‌کرد، از زیبایی‌های فوتبال است. وقتی شما 11نفره هستید و در شرایط عادی به سر می‌برید، احتمال گل‌زنی بالاتر می‌رود اما وقتی مجبورید اینگونه دست به دفاع بزنید، نشان از شخصیت بالای تیم شماست. این پیامی برای آنهایی بود که تا آخر از ما حمایت کردند.
در ورزشگاه جدید و فوق‌العاده‌مان، به دلیل تغییرات زیادی که داشتیم، سال سختی را سپری می‌کنیم. حالا 50درصد شانس برای رسیدن به فینال داریم، چون تیم پس از 10نفره شدن با دفاع خوبش، واکنش مناسبی از خود نشان داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی