[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

استیون جرارد در آستانه پذیرش پیشنهاد سرمربیگری رنجرز، روزنامه شیراز نوین

شاید چهار سال پس از آنکه برندان راجرز، استیون جرارد را برای بازی در سانتیاگو برنابئو انتخاب نکرد، استیوی به عنوان مربی برابر وی بایستد. از زمانی که رنجرز به سطح اول فوتبال اسکاتلند بازگشته، نتوانسته مقابل قهرمانی‌های سلتیک بایستد و سفید و سبزها به بردن ادامه داده‌اند. آنها حتی برای ادامه روند درخشان خود یک چهره آشنا به اسم برندان راجرز را به عنوان سرمربی خود منصوب کرده‌اند که رکوردهای خارق‌العاده‌ای تاکنون در اسکاتلند به جا گذاشته است. راهکار رنجرز برای مقابله شاید به خدمت گرفتن شاگرد سابق راجرز باشد. 
به گزارش گاردین، استیون جرارد سرمربی فعلی تیم جوانان لیورپول به طور جدی مورد توجه رنجرز به عنوان سرمربی قرار گرفته است. کاپیتان سابق انگلستان و لیورپول، تاکنون سابقه مربیگری در سطح بزرگسالان را نداشته هرچند دو سال پیش پیشنهاد میلیتون را رد کرده است. 
گراهام مورتی سرمربی فعلی، پسوند «موقت» را به دنبال خود می‌کشد. او در دسامبر جانشین پدرو کاشینیای پرتغالی شد که در 26بازی 14برد کسب کرده و سپس اخراج شده بود. سران رنجرز لیستی برای مربی جدید تهیه کرده‌اند که مهم‌ترین نام در آن استیون جرارد است. جرارد چند ماه پیش در مصاحبه‌ای گفته بود اگر پیشنهادی مناسب از راه برسد، ممکن است مربیگری در تیم جوانان لیورپول را رها کند. او توضیح داده بود که پیشنهاد میلتون که بلافاصله پس از بازنشستگی از فوتبال بود، در زمان مناسبی از راه نرسیده بود و اگر پیشنهادی مناسب در زمان درست بیاید، به آن فکر خواهد کرد. 
دیلی میل ادعا کرده جرارد گزینه دستیاری خود را هم انتخاب کرده و آن فرد، گری مک آلیستر همبازی اسکاتلندی سابق وی خواهد بود. این احتمال وجود دارد که در کمتر از یک هفته آینده، او به عنوان مربی جدید رنجرز معرفی شود. تامی کولشاو که در تیم جوانان لیورپول دستیار جرارد است، در رنجرز نیز همراه او خواهد بود.
مارک آلن مدیر باشگاه رنجرز به زودی با جرارد ملاقات می‌کند. در همین خصوص پنجشنبه شب از مک آلیستر در خصوص مسئله مربیگری در رنجرز سوال شد و او گفت چیزی در این خصوص نمی‌گوید. 
اسکات آرفیلد از برنلی با رنجرز پیش قرارداد امضا کرده و آلن مک گرگور سنگربان تیم ملی اسکاتلند، به زودی در آیبراکس تست پزشکی می‌دهد. استیوارت مک کال مربی سابق رنجرز ضمن تجلیل از جرارد و شهرتش به عنوان یک بازیکن، انتصاب او را یک اشتباه محرز خواند و گفت او تجربه لازم برای این شغل را هنوز ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی