[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ادامه بازسازی ورزشگاه آزادی از خردادماه، روزنامه شیراز نوین

 مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: از اول خردادماه کار مقاوم‌سازی و به‌سازی زون‌های بعدی ورزشگاه آزادی را آغاز خواهیم کرد. ناصر محمودی‌فر درباره علت متوقف شدن کار بازسازی، به‌سازی و به‌روزرسانی ورزشگاه آزادی اظهار کرد: پیش از اتمام سال 96 این آمادگی را داشتیم که بعد از بازسازی سه زون 34، 35 و 36 ورزشگاه آزادی، کار بازسازی سایر قسمت‌های ورزشگاه را آغاز کنیم تا دیگر مشکلی از نظر پوسیدگی بتن‌ها و آب‌ریزی نداشته باشیم و حتی پیمانکار نیز آماده بود هرچه زودتر کار را آغاز کنیم، اما به دلیل اینکه پی در پی بازی برگزار می‌شود و فرصتی برای بازسازی نداریم، با نظر شورای تأمین و امنیت قرار بر این شد تا پایان اردیبهشت کار بازسازی و مقاوم‌سازی ورزشگاه آزادی را متوقف کنیم و از اول خرداد دوباره کار را شروع کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که بعد از اتمام کار مقاوم‌سازی سه زون آزادی، بازسازی کدام قسمت ورزشگاه آزادی در دستور کار قرار گرفته است گفت: هنوز در این خصوص از نظر فنی و کار کارشناسی به اجماع نهایی نرسیده‌ایم. در این ارتباط چند نظریه وجود دارد که بعد از نشستی که با وزیر ورزش و کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خواهیم داشت تصمیم نهایی گرفته خواهد شد که کار بازسازی کدام قسمت از ورزشگاه آزادی را بعد از اتمام سه زون 34، 35 و 36 آغاز کنیم.
مدیر مجموعه ورزشی آزادی ادامه داد: البته پیش از شروع کار بازسازی ابتدا باید تأمین اعتبار کنیم تا در ادامه مسیر با مشکل بودجه مواجه نشویم. هرچند نگرانی ما بیشتر در بخش سازه، عایق‌بندی و سبک‌سازی بتن است تا هرچه زودتر بتوانیم مشکلات این قسمت‌ها را مرتفع و مانع ریزش آب از سقف ورزشگاه شویم. به هر صورت در این زمینه دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد که پیش از شروع کار بازسازی باید از نظر فنی به دیدگاه کلی برسیم و سپس کار بازسازی را دوباره آغاز کنیم.
محمودی‌فر درباره این پرسش که آیا آن‌طور که قبلاً پیش‌بینی شده بود کار مقاوم‌سازی ورزشگاه آزادی طی 2سال به اتمام می‌رسد یا خیر گفت: اگر مشکلی از نظر اعتبارات نداشته باشیم، تا پایان سال 97 کار مقاوم‌سازی ورزشگاه آزادی به اتمام خواهد رسید، هرچند در حال حاضر مشکلی از نظر بودجه نداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی